Konsolidace úvěrů

Nebankovní půjčky online bez registru
Spread the love

Konsolidace úvěrů není zázrak, ale pomoci může pomoci

Nabídky sloučení úvěrů do jednoho neboli konsolidace půjček na vás útočí na každém rohu, v rozhlasu, v televizi, na internetu. Co to je konsolidace a komu je určena? Jak již bylo řečeno, jedná se o spojení více půjček či úvěrů do jednoho. Konsolidace představuje pohodlné řešení pro ty z nás, kteří chtějí zpřehlednit své závazky, snížit své měsíční splátky a přesto ještě ušetřit. Máte finanční závazky u některé z bank nebo nebankovních společností? Jste vlastníkem více kreditních karet, čerpáte kontokorent ke svému účtu? Pak jste ideálním kandidátem pro konsolidaci.

Konsolidace bankovní i nebankovní

O konsolidaci svých půjček můžete požádat jak v bance, tak u nebankovní společnosti. Nejedná se o zázrak, ale v určité situaci může sloučení půjček značně pomoci. Zbavíte se papírování kolem většího množství půjček, ušetříte za poplatky, a pokud máte půjčky s vysokým úrokem, jistě získáte úrok nižší. Konsolidaci schválí banky jen zcela bezproblémovým klientům, kteří mají dostatečně vysoké příjmy a nejsou předluženi. Samozřejmostí je čistý registr dlužníků. Nebankovní společnosti tak náročné nejsou.

Sloučit půjčky můžete i online

Zažádat o konsolidaci můžete i online, ovšem stejně budete muset dodat podklady k půjčkám, které chcete sloučit, tzn. smlouvy, doklady o splácení a podobně. Na webu poskytovatele vyplníte formulář a pak už pokračujete podle pokynů. Žádost lze podat i po telefonu a s operátorem poskytovatele vyřídit vše potřebné. Nepotřebujete ani ručitele, ani nemovitost jako zástavu. Chcete-li konsolidací řešit krizovou finanční situaci, zažádejte si včas, aby vaše půjčky nebyly v době žádosti po splatnosti.

Konsolidace má i další výhody

Pokud se vám podaří konsolidovat půjčky tak, že snížíte úrok a zbavíte se poplatků, bude pro vás konsolidace výhodná. Někdy se však nabízí snížení plátek za cenu prodloužení doby splatnosti, což již výhodné není. Výdaje si můžete pojistit, a pokud byste někdy měli problémy se splácením, lze si splátky odložit nebo v průběhu splácení měnit jejich výši. Každý poskytovatel má odlišné podmínky, lze samozřejmě využít i různých slevových akcí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Půjčky pro každého

Nabídky od více poskytovatelů