Finská půjčka – to je rychlá půjčka Ferratum. Jistě jste již někdy slyšeli o tzv. finských půjčkách. Jedná se o produkt, který k nám přišel ze severní Evropy a stal se i u nás velmi rychle oblíbeným druhem půjček. Reprezentantem těchto malých rychle realizovaných půjček je společnost Ferratum. Rychlá půjčka Ferratum slouží především těm, kteří rychle potřebují menší částku a budou ji v dohledné době schopni splatit. O rychlou půjčku Ferratum lze zažádat prostřednictvím SMS nebo online a její vyřízení je skutečně bleskové.

Hlavní výhodou rychlé půjčky Ferratum je rychlost

Potřebujete rychle zaplatit faktury a složenky, chybí vám peníze na nákup a do výplaty zbývá ještě několik dní? Pak můžete vyzkoušet právě rychlou půjčku Ferratum. Peníze získáte do několika hodin a v krátké době je zase splatíte. Právě proto, že vyřízení půjčky a poskytnutí peněz je tak rychlé a v tak krátké době nelze klienta důkladně prověřovat, jedná se pouze o půjčku na nízkou částku, do deseti tisíc korun. V krizové situaci dokáže rychlá půjčka Ferratum i v této výši opravdu pomoci.

Rychlá půjčka Ferratum s minimem dokladů

Pro vyplnění žádosti o rychlou půjčku Ferratum stačí odpovídající věk – od 21 do 75 let, vlastnictví bankovního účtu, občanský průkaz a bezdlužnost u společnosti Ferratum. Pak stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti nebo poslat svou žádost formou SMS. Poprvé lze zažádat jen o půjčku do tří tisíc korun, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto částku snížit. Po podání žádosti proběhne ověřovací proces. První půjčka bývá zpravidla bez navýšení a úroků, získáte ji tedy zdarma. Rychlou půjčku Ferratum je nutno splatit do 45 dní, počet dnů splatnosti si můžete nastavit sami.

Komu je rychlá půjčka Ferratum určena

O rychlou půjčku Ferratum může požádat každý, kdo splňuje základní podmínky společnosti Ferratum. Půjčku tedy mohou získat i nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené nebo studenti a důchodci, tedy i lidé s malým příjmem nebo bez stálého příjmu. Rychlou půjčku Ferratum však nedostanou dlužníci, tedy lidé, kteří již měli se splácením půjček v minulosti problémy. Pokud však máte problém se splacením rychlé půjčky Ferratum, je možné prodloužit si dobu splatnosti. Za toto prodloužení je však potřeba zaplatit.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *