Půjčky do výplaty bez poplatku. Všichni (nebo téměř všichni) pokládáme za samozřejmost, že je v životě něco za něco. Takže jen málokoho překvapí, že potřebuje-li si půjčit peníze, vrátí i něco navíc, Poplatky, úroky, penále… Říkejme tomu jakkoliv, ale – jak se říká – zadarmo ani kuře nehrabe. Pravidlo staré snad jako svět sám. A přesto lze pořídit půjčky do výplaty bez poplatku. Ano, nešálí vás zrak, není to tisková chyba. Zcela bez poplatku.

Dobří dlužníci získají dobré věřitele

Přestože to může znít neuvěřitelně, najdou se bílé vrány mezi poskytovateli. Instituce, které vám půjčí peníze na pár týdnů zcela bez poplatků – zejména máte-li za sebou minulost neposkvrněnou finančními potížemi. Nebudeme si nic nalhávat, nečiní to z dobroty srdce, není to žádná charita. Takovéto půjčky bývají co do výše omezeny a poskytovatel počítá s tím, že jestliže tady a teď uděláte dobrou zkušenost, přijdete příště zas – a klidně si i něco málo připlatíte za vyšší obnos.

Půjčky do výplaty bez poplatku – Poprvé zdarma

Ze stejného principu vychází v poslední době velmi oblíbený marketingový tah řady nebankovních poskytovatelů, že první půjčka pro nové klienty, dodrží-li podmínky smlouvy, je zcela zdarma. Samozřejmě do určité výše a na krátkou dobu. Kdo si půjčí jednou – a bude potřebovat zas – přijde tam, kde to zná a nemusí se znovu zatěžovat hledáním a zjišťováním podmínek. Takže pokud se chystáte pustit do půjčování si poprvé, máte výhodnou startovní pozici.

Bez poplatku

Ale… Téměř vždycky se najde nějaké ale. Hledáte-li možnost půjčky do výplaty bez poplatku, mohli byste se klidně spálit, jestliže budete předpokládat, že každá takto inzerovaná půjčka je zcela zdarma. Nepleťme si, jak se říká, pojem a průjem. Poplatek a úroky jsou dva zcela různé pojmy, a přestože půjčky inzerované jako půjčky do výplaty bez poplatku většinou bývají synonymem půjček zdarma, nemusí to být vždy pravidlem.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *