Půjčka pomůže rychle, která k nám přišla ze severu Evropy, si u nás rychle získala oblibu. Finská půjčka  – to je SMS půjčka Ferratum. Jedná se o speciální krátkodobý úvěr, který je oblíbený především u mladších lidí.

Hlavní předností půjčky Ferratum

Vysoká průchodnost, rychlost, s jakou je vyřizována a také naprosto jasné, jednoduché a srozumitelné podmínky. Navíc je i velice pohodlná – vše lze vyřídit prostřednictvím internetu. Jak si zařídit půjčku Ferratum? Vyřízení je jednoduché – stačí navštívit stránky půjčky Ferratum, pravdivě vyplnit formulář s osobními údaji a vyčkat na schválení žádosti, které přijde ve formě SMS na číslo telefonu, uvedené ve formuláři. Je – li žádost schválena, musíte poslat SMS s vyjádřením souhlasu s podmínkami půjčky. V případě zaslání peněz na účet dostanete výplatu ještě v ten samý den, někdy i obratem. Faktura přijde poštou, pak je potřeba půjčku Ferratum včas zaplatit. Předčasné splacení je možné a je bez poplatků.

SMS půjčka Ferratum výhody

Půjčka Ferratum je krátkodobá půjčka, se splatností vypůjčené částku je nutno nejdéle 30 dnů. Není potřeba dokládat příjmy, nejsou zkoumány registry. Rozhodnutí proběhne na základě údajů, které jste o sobě uvedli ve formuláři. Půjčka Ferratum probíhá prostřednictvím internetu a po telefonu, můžete si ji tedy vyřídit odkudkoli. Cena za poskytnutí půjčky i doba pro splacení jsou od začátku pevně dány, víte tedy přesně, kolik a kdy zaplatíte.

Pokud by se stalo, že nemůžete zaplatit v termínu, je za poplatek možno dobu splacení prodloužit o 15 dní. Co získají stálí zákazníci Pokud využíváte půjčku Ferratum poprvé, počítejte s půjčení částky 1 000 – 3 000 Kč. První půjčku vám zašlou poštovní poukázkou na adresu vašeho stálého bydliště, následující půjčky vám budou zaslány na účet. Při dalších půjčkách a řádném splácení si můžete postupně půjčit více, až do 10 000 Kč. Stálým zákazníkům půjčky Ferratum jsou určeny také různé akce a slevy půjček.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *