Nebankovní půjčky pro problémové klienty, mnozí z nás, kteří si již v minulosti, nebo teď půjčily peníze, se setkali se systémem Solus. Jedná se o systém, kdy nás vyhodnotí, jací jsme klienti, jakou máme bonitu, abychom získali či nezískali půjčku.

Tento program asi nejvíce využívá bankovní sektor. V bance opravdu proběhne stovky i tisíce transakcí najednou o vysokých částkách, a tak jejich důkladná kontrola klienta je na denním pořádku a hlavně patří k těm přísným kritériím, aby daný klient získal půjčku. Často se může stát, že bonita je příliš malá, či velice špatná a banka vaši žádost o půjčku pravděpodobně zamítne. Někdy si opravdu za to můžeme sami. Když včas nezaplatíme za různé faktury, ať už je to nějaká pojistka, platba za telefon, internet, plyn, elektřina a jiné. Ačkoliv bychom rádi a včas zaplatily, peníze na to nemáme. A tak se snažíme je co nejvíce oddalovat a domlouvat se s ostatními společnostmi, o jejich odklad, či možnost splátek. A tak se klidně můžeme dostat to onoho registru. Kde potom hledat pomoc, když opravdu a nutně potřebujeme peníze?

Zadáte-li do vyhledávače nebankovní půjčky pro problémové klienty, následně se vám ukážou hned několik společností. Ano  i tyto společnosti najdete na našem trhu. Protože ví, že peníze potřebujete. A kde jinde jí můžete získat, než u nich. Je to sice velké riziko, půjčit peníze problémovým klientům, ale i oni (firmy, společnosti) se umí dobře pojistit proti případnému nesplacení. A jak dobře víme, peníze vždy dostanou zpět.

Za jejich loajalitu a ochotu vám půjčit, si berou ale nemalé poplatky, či vyšší úroky. Ale když jiná varianta není, je to jediný způsob, jak získat rychlou hotovost.

Co získám?

  • hotovost od 1000 Kč, kde bych je jinde těžko získal
  • dobu splatnosti, dle možností
  • peníze na účet, nebo hotově
  • rychlé a snadné vyřízení

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *