Ideální půjčka je rychlá a bez komplikací. I když je dnes proces žádosti o půjčku a její schválení poměrně rychlé, nároky žadatelů jsou vyšší. Za ideální půjčku je považována půjčka, jejíž vyřízení je jednoduché, rychlé a bez zbytečných dokladů. O půjčku také žádají lidé, kteří potřebují peníze co nejrychleji, nejlépe ihned. Sjednat takovou půjčku není problém, ale většinou se budete muset obrátit především na nebankovní poskytovatele. Zde najdete například SMS půjčky, půjčky po telefonu, rychlé půjčky ihned. Tyto půjčky bývají krátkodobé a půjčit si můžete pouze nižší částky.

I ideální půjčka od banky je možná

Velmi rychlou půjčku můžete získat i v bance, ale pouze za určitých podmínek. Musíte mít v bance vedený běžný účet a být tedy prověřeným klientem. Pak je banka schopna posoudit vaši žádost okamžitě a na místě můžete získat i vyšší částku. Mnohé banky svým klientům nabízejí i tzv. předschválené půjčky, které je možno čerpat po podpisu smlouvy v bance nebo internetbankingu. Takovou půjčku můžete mít na účtu již při odchodu z banky nebo ji uvidíte již za pár vteřin v internetovém bankovnictví.

Potřebujete peníze okamžitě?

Potřebujete-li peníze okamžitě a nemůžete nebo nechcete žádat ve své bance, využijte některou z nabídek nebankovních ústavů. Zde je klientům přátelské prostředí. Žádat můžete na pobočce, u obchodního zástupce nebo prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit formulář a nechcete-li příliš vysokou částku, nemusíte předložit žádné zvláštní doklady a půjčku získáte během několika minut nebo hodin. Pokud žádáte o krátkodobou půjčku s termínem splacení do jednoho měsíce, budete mít peníze na účtu okamžitě.

Rychlé nebankovní půjčky nemají přísná kritéria

Různí poskytovatelé mají různé podmínky pro poskytnutí rychlé půjčky. Půjčky na částky do deseti tisíc jsou nejjednodušší a není potřeba potvrzení příjmu. Někdy ani neprobíhá kontrola registru dlužníků. Půjčit si však můžete i vysoké částky, pokud budete mít vhodné ručitele nebo nemovitost, může vše proběhnout také velice rychle. Půjčku si můžete připravit vyplněním formuláře online a pak už jen pokračovat podle pokynů. Vaše žádost bude obratem vyhodnocena, a jestliže bude odpověď kladná, pouze podepíšete smlouvu a peníze jsou vaše.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *