Poskytovatelé půjčky bez registru. Bankovní půjčky poskytují banky. Půjčka bez registru je poskytována různými společnostmi. Některé jsou velmi známé s vlastním sídlem a jejich propagaci můžeme vidět i v televizních reklamách. Jiní jsou menší a nabízejí své služby převážně na internetu. Výběr je velmi široký. Měli bychom ale vždy zvažovat nakolik je společnost, kterou si zvolíme pro svou půjčku důvěryhodná a jaké nabízí podmínky.

Jak se půjčka bez registru liší?

Už jsme nastínili ten nejzásadnější rozdíl mezi běžnou bankovní půjčkou a nebankovní půjčkou bez registru. Tím je tedy schvalovací proces. Půjčka bez registru je schvalována méně striktně než bankovní půjčka a má tak výrazně vyšší míru schválení. Obvykle nebývá zamítnuta nikomu. Ať je tedy vaše situace jakákoli, a banky vám již výpomoc zamítly, máte stále ještě naději, že půjčka bez registru vám poskytnuta bude.

Poskytovatelé půjčky bez registru – specifika

Nyní se zaměříme na konkrétní faktory, které jsou spjaty s půjčkou bez registru. Základní informací je, že je poskytována i lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků. Dále je nutné si uvědomit, že vzhledem k povaze případných zájemců o poskytnutí půjčky je půjčka bez registru úročena vyšší úrokovou sazbou. Klienti, kteří jsou vedeni jako dlužníci, představují podstatně vyšší riziko pro své věřitele. Ti se tedy logicky jistí vyšší cenou půjčky. Výhodou je, že u nižších částek na rozdíl od bank nevyžadují nebankovní instituce ručitele.

Naopak u vyšší částky může být často vyžadováno jištění zástavním právem k nemovitosti. Částky, které si lze prostřednictvím půjčky bez registru zapůjčit se různí. Obvykle se pohybují od několika set až po několik desítek či stovek tisíc. Půjčka bez registru ale vyplatí vzhledem k vyšší úrokové sazbě, která se pohybuje na hranici deseti procent, spíše pro nižší částky. U těch je doba splatnosti také velmi krátká, u nejmenších obnosů v řádech několika set nebo tisíc korun se pohybuje kolem dvou týdnů až jednoho měsíce.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *