Půjčit si můžete i bez registru. Měli jste půjčku nebo úvěr a opozdili jste se se splátkou? Nezaplatili jste účet za telefon či jiný drobný poplatek? Žádáte o půjčku a najednou zjišťujete, že máte zápis v registru dlužníků a banka i většina nebankovních společností vám nechtějí půjčit? I vy máte šanci získat půjčku, musíte se však obrátit na poskytovatele půjček bez registru. Tam nebude váš drobný prohřešek na závadu, tito nebankovní poskytovatelé půjček registry neprověřují a mnohdy nechtějí ani potvrzení o výši příjmu.

K čemu slouží registry dlužníků

Při posuzování žadatelů o nejrůznější typy úvěrů a půjček používají banky i nebankovní společnosti různé registry dlužníků. V nich jsou uvedeny nejen negativní údaje o těch, kteří nespláceli nebo jejichž splácení bylo problematické, ale jsou zde i záznamy o žádostech o půjčku nebo o výši nesplacených pohledávek. Podle těchto údajů pak poskytovatel může rozhodnout, zda je zájemce vhodným kandidátem pro požadovaný finanční produkt. Registry Solus, Centrální registr úvěrů, Bankovní a Nebankovní registr klientských informací patří k těm nejznámějším.

Půjčka bez registru online

Nechcete se o své půjčce dohadovat s úředníky na pobočce nebo nemáte čas navštívit poskytovatele v úředních hodinách? Nic se neděje, svou půjčku můžete sjednat kdykoli, i v nočních hodinách nebo z domova, pokud zvolíte variantu půjčky bez registru online. Najdete si webové stránky poskytovatele s formulářem žádosti o půjčku a pak již postupujete podle instrukcí. Vše tak můžete vyřídit bez návštěvy finanční instituce a v době, která vyhovuje vám.

Půjčit si můžete i bez registru – Zvolte si důvěryhodného poskytovatele

Protože půjčky bez registru bývají pro poskytovatele rizikovější, vybírají poskytovatelé vyšší úroky. I mezi úrokovou výší jsou velké rozdíly, vyplatí se tedy vybírat opatrně. Mnozí poskytovatelé nemusejí být důvěryhodní, je lepší zvolit prověřené a osvědčené společnosti, případně se inspirovat v internetových diskuzích. I zájemce o půjčku si může údaje poskytovatele prověřit, například v obchodním rejstříku nebo na stránkách, které se specializují na podvodné půjčky.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *