Výhodné půjčky. Možná i vás už dostihla reklama na velice výhodné půjčky bez úroků. Tak ideální produkt – zdá se vám to nemožné? Pak máte naprostou pravdu. Zadarmo ani kuře nehrabe a všechno má své ale…

Úroky alias…

Nejčastějším skrytým významem tvrzení o půjčce bez úroků bývá fakt, že zaplatíte více – jen se tomu bude říkat jinak. Poplatek za vyřízení půjčky? Navýšení? Smluvní odměna pro zprostředkovatele? Vyberte si a popusťte uzdu fantazii. Ta náležející poskytovatelům půjček je bezbřehá. A tímto způsobem se ze zdánlivě nejskvělejší nabídky stává past na důvěřivce, neboť konečná sumu, kterou za půjčku uhradíte, by vás, přepočtena na úroky, položila. A po takovéto půjčce byste rozhodně nesáhli!

Konkurenční boje o klienta

Přesto výhodné půjčky bez úroků – a dokonce i bez poplatků, navýšení, atd. existují! Společnosti je často inzerují jako speciální produkty zacílené na konkrétní okruh zákazníků, většinou ty nové, kteří přicházejí se žádostí o půjčku poprvé. Přestože reklamní akce bývají velice dobře zpracovány, aby vás jako zákazníka oslovily a přesvědčily, nezapomínejte, že prvotním a jediným účelem reklamy je právě přesvědčit. Přesvědčit vás o tom, že právě produkt, který nabízí, je ten absolutně nej. Na objektivitu tedy zapomeňte. Poskytovatel se vás snaží ulovit. Poprvé zadarmo, pokaždé příště za peníze.

Výhodné půjčky – Nedůvěřuj, prověřuj!

Na informace získané pouze z reklamy se spolehne leda blázen. Jsou to vaše peníze, o které se jedná. Slogany o půjčkách bez úroků mohou být sice lákavé a podlehnout je lidské, ale přesto nezapomínejte na zdravý rozum. Nejenže by půjčka měla být vždy úměrná vašim příjmům a půjčovat byste si měli jen na věci trvalé nebo vzrůstající hodnoty, ale dobře si zkontrolujte skutečnou cenu půjčky a nenechejte si poskytovatelem nasadit růžové brýle – bez nich se pak bude svět jevit ještě mnohem pochmurnější než dříve.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *