Rychlá online půjčka bez poplatku nemají mezi širokou veřejností právě nejlepší pověst. Obecně se o nich traduje, že jsou velice drahé a nevýhodné. Existuje však nemálo konkrétních příkladů, na kterých si lze ukázat, že to nemusí být vždy pravda. Skutečně existuje rychlá online půjčka bez poplatku. Což znamená, že vrátíte jen do koruny to, co jste si půjčili. Je to realita, ne fantazírování.

Věrnostní bonus

Řada nebankovních poskytovatelů, kteří nabízejí rychlé online půjčky, poskytuje slevy. Také výhodnější podmínky svým stálým a prověřeným bezproblémovým klientům. V některých případech to může být i poskytnutí rychlé online půjčky v určité omezené výši zcela bez poplatku.

Pro nové klienty

Častěji se však lze setkat s velice výhodnými nabídkami pro nové klienty, kterými se společnosti naopak snaží přilákat zákazníky. Kteří se budou později automaticky vracet a podruhé, potřetí a prostě pokaždé. Když budou znovu potřebovat peníze, už poplatky zaplatí a poskytovatel vydělá. Tyto nabídky rychlých online půjček jsou ovšem velice výhodné pro lidi, kteří se dostali do finanční nouze výjimečně, protože mohou vylepšit svou finanční situaci, aniž by posléze, až dojde k vyrovnávání účtů, museli sáhnout hluboko do vlastní kapsy. Šikulové, kteří si dají práci s vyhledáním několika podobných nabídek, tak mohou mít půjčeny cizí peníze úplně zadarmo i po poměrně dlouhý čas.

Rychlá online půjčka bez poplatku – Odměna za řádné splácení

Příjemným zvykem poskytovatelů nejen rychlých online půjček se v poslední době staly bonusy za řádné splácení. Nižší úroky, odpouštění splátek, snižování nebo i úplné odpuštění poplatků, pokud se jako klient budete doslovně držet litery smlouvy – platit včas a ve smluvené výši. V takovýchto případech hlavně nezapomeňte, že platíte-li bankovním převodem, je za termín úhrady splátky považován teprve ten den, kdy vaše splátka dorazí na účet věřitele.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *