Půjčky se záznamem v registru. Tak jako vás na silnici spolehlivě zastaví červená na semaforu, tak jste zastaveni ve svých úporných snahách získat půjčku. Jestliže vaše jméno zdobí nechvalně proslulý registr dlužníků. Banka se k vám obrátí zády a nepůjčí vám ani na žvýkačku. Neexistuje už tedy žádná možnost, jak přijít k penězům? Naštěstí nic takového. Existují i půjčky kde záznam v registru sám o sobě nic neznamená.

Nebankovní společnosti a soukromí investoři

Mimo banky má totiž půjčování peněz jako náplň práce mnoho nebankovních společností. A ty, ve valné většině, na registry moc nekoukají. Tady máte šanci získat hotovost, kterou potřebujete. Ne všude, ale najdete společnosti, které přímo inzerují, že je registr nezajímá. Jiné to sice do světa nehlásají, ale chovají se podobně. Někde vám odpustí menší prohřešek, jinde vám půjčí i v případě, že jste evidentně v insolvenci. Další, na koho se je možno obrátit, jsou soukromí investoři, kteří většinou poskytují půjčky na ruku, i když za podmínek, které si stanoví jen oni sami. Tady skutečně na registr nikdo nehledí, nikdo se na něj ani neptá.

Kdy jsou půjčky se záznamem v registru výhodou, kdy poslední kapkou

V registru se ocitnete jedna dvě. Stačí zapomenutá složenka za telefon, platba za odpadky s chybně vyplněným variabilním symbolem, pokuta za jízdu na černo, kterou jste už před lety, v době sladkého a starostmi nezatíženého mládí pustili z hlavy. Najednou je tu dluh a vy jste nezodpovědný dlužník. Dlužník zapsaný v registru. Jestliže má váš záznam kořeny v takovýchto problémech. Řešte svou situaci s klidem půjčkou bez registru a pogratulujte si, jak jste na to vyzráli. Pokud ovšem v registru evidují vaše jméno z toho důvodu, že nevíte, komu byste zaplatili dříve a rozhodně nezvládnete zaplatit všem v tentýž měsíc, může být právě půjčka bez registru tou poslední kapkou, díky které se ucho pověstného džbánu utrhne.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *