Snadno dostupná půjčka pro důchodce bez registru. Jste již v důchodovém věku a potřebujete menší finanční částku na opravy spotřebičů, auta, na dovolenou nebo na dárky pro děti a vnoučata? Zkusili jste požádat o menší půjčku ve své bance, ale zjistili jste, že jako důchodci nejste již pro banku zajímavými zákazníky? Nebo máte z minulosti nepříliš dobrou úvěrovou historii, opožděné platby a záznam v registru dlužníků? I vy však máte šanci získat půjčku určenou právě této věkové kategorii – půjčku pro důchodce bez registru.

Zažádejte rychle a jednoduše

Půjčka pro důchodce bez registru je plně přizpůsobena nárokům žadatele. Zájemce vyplní jednoduchý formulář se základními údaji a pak už jen vyčká na schválení nebo zamítnutí žádosti. Kritéria jsou velice mírná, takže půjčku pro důchodce bez registru získá většina zájemců. Není nutno prokazovat bonitu, dokládat nejrůznější potvrzení, vyplňovat velké množství dokumentů, vše je opravdu jednoduché a vyřízení velice rychlé.

Peníze na účet nebo v hotovosti

Výši a dobu splatnosti půjčky pro důchodce bez registru si určíte sami – jedná se o částky v řádu tisíců a splatnost je většinou do 30 dnů. Po schválení vámi zvolené půjčky si pak určíte formu, jak vám půjčka bude vyplacena – buď na účet nebo v hotovosti, předané osobně nebo zaslané složenkou. Peníze na účtu můžete mít obratem, zaslání prostřednictvím poštovní poukázky trvá déle, i několik dní. Nikdo se vás nebude ptát, na co získanou částku potřebujete, půjčka pro důchodce bez registru je bezúčelová.

Pozor na splatnost půjčky pro důchodce bez registru

Na termín zvolené splatnosti půjčky je potřeba dát pozor. Sankce za pozdní platby nebo nesplacení jsou velmi přísné. Počítejte také s dobou, kterou trvá bankovní převod, abyste se zbytečně nevystavili problémům. Poskytovatelé půjčky často termín splatnosti sami připomenou mailem nebo SMS zprávou, popřípadě nabídnou za předem určený poplatek možnost prodloužit si dobu splatnosti půjčky pro důchodce bez registru o dalších 30 dní.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *