Půjčky pro lidi v insolvenci, zbankrotovat neboli skončit v insolvenci, to není právě nejlepší vizitka, na základě které by se vám potencionální věřitelé jen hrnuli, když dojde na nutnost si, i přes dřívější zkušenosti, půjčit peníze. Existuje vůbec někdo, kdo vám v podobném případě nabídne pomocnou ruku a vloží ve vás důvěru?

Půjčky pro lidi v insolvenci – Kam si ušetřit cestu

Všechno jde, když se chce, aneb nic není nemožné. Přes tato optimistická prohlášení, pokud jste v insolvenci, rovnou vyškrtněte ze svých plánů cesty do všech bank. Pravidla bankovního půjčování peněz podobnou možnost zcela vylučují. U nebankovních poskytovatelů se pak zaměřte na to, zda jsou členy uskupení pro zodpovědné úvěrování. Ani u těch totiž s největší pravděpodobností nepochodíte. S prázdnou odejdete rovněž všude tam, kde poskytovatel již předem inzeruje, že jeho produkt není dostupný zájemcům v exekuci – někteří poskytovatelé již insolvenci také přímo zmiňují.

Podmínky jsou všelijaké, ale rozhodně ne ideální

Přes výše zmíněná omezení lze najít na finančním trhu stále dost subjektů, které to s vámi, byť jste insolventní, zkusí. Ne však z dobré vůle, ne z potřeby dobročinnosti, ale aby si i oni přišli na své. Ať již vyberete nebankovní společnost nebo soukromého investora, počítejte s tím, že s vámi nebude mít slitování, jestliže se od smluvených podmínek sebeméně odchýlíte. Půjčky za těchto okolností bývají poměrně drahé, mnohdy vysloveně předražené, často se za ně musíte zaručit neúměrně hodnotnou zástavou.

Řešení, které bolí nejméně

Řešením této zdánlivě patové situace mohou být rychlé půjčky, jejichž poskytovatelé nepožadují potvrzení o příjmech, proto se o vaší situaci nedozví a získáte tak půjčku za standardních podmínek dané společnosti. Přestože většinou nepatří k těm na trhu nejvýhodnějším, při opatrném a uvážlivém výběru se pro vás a vaši rodinu nestanou ani likvidačními.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *