Nebankovní úvěr nebo nebankovní půjčka je forma financování mimo tradiční bankovní instituce. Poskytování půjček je momentálně velmi rozšířený jev. V současné době je dostupných mnoho televizních reklam, které nabízejí různé možnosti.

Přestože se snažíte vážně zvážit jednu z nich, stále nemůžete rozhodnout, která by byla nejlepší pro vás. Je výhodnější sázet na bankovní společnosti, které jsou dobře známé a respektované, ale proces získání půjčky u nich trvá extrémně dlouho, vyžaduje spoustu dokladů a ani pak není jisté, zda budete pro tuto banku vhodním klientem. Nebo se můžete o to risknout a obrátit se na relativně neznámé (ne)bankovní společnosti, které slibují rychlé jednání a rozumné platební podmínky?

Pokud potřebujete větší obnos peněz, vaše rozhodnutí by mělo být zřejmé. Nicméně, pokud máte potřebu získat pouze několik tisíc korun pro vyrovnání finančních nesnází ve vašem krátkodobém měsíčním rozpočtu, není nutné strávit dlouhé hodiny v bankovních pobočkách.

Nebankovní úvěr -Jednoduché řešení pro nepředvídatelné náklady

Pomocí nebankovních půjček mohou domácnosti jednoduše vyřešit situaci, kdy jejich očekávané či plánované výdaje přesahují dostupné finanční možnosti jen o několik tisíc korun. Většinou jsou zřizovatelé nebankovních půjček soukromé osoby. Často se označují jako tzv. n Nebankovní instituce mají sice povolení poskytovat úvěry, ale na rozdíl od běžných bank se jim neaplikují často zbytečné a složité postupy, podmínky a povinnosti stanovené Českou národní bankou.

Běžné bankovní společnosti jsou nuceny se těmito pravidly řídit. Dále, nebankovní půjčky jsou v současnosti poskytovány hlavně prostřednictvím moderních technologií. Což umožňuje jejich vyřízení prakticky nonstop (365 dní v roce, kdykoli během dne i noci) a jednoduše pomocí online formuláře nebo SMS zprávy.

Jaké kroky podniknout pro získání půjčky mimo bankovní sektor?

Pro zřízení prakticky každé nebankovní půjčky je nezbytné splnit tři hlavní podmínky.

První z těchto požadavků je minimální věk osmnáct let a mít trvalé bydliště v České republice. Dále je třeba určit požadovanou částku půjčky. Která se pohybuje přibližně od pěti set do pěti tisíc korun, a zvolit dobu splatnosti, která může trvat od jednoho až do třiceti dnů. Posledním krokem je odeslat žádost s vyplněnými základními informacemi o žadateli, jako je jméno, příjmení a věk. Není nic navíc, není nic méně.

Nemusíte se obávat, že žádost bude zamítnuta. Budete překvapeni, jak rychle vám bude poskytnuta požadovaná finanční částka na vašem bankovním účtu. Nebankovní instituce poskytují nebankovní půjčky bez ohledu na bonitu klientů. Rejstříky dlužníků nejsou prohledávány a vaše schopnost splácet z příjmů nebude rovněž zkoumána. Dokonce není potřeba předkládat důvod požadovaných finančních prostředků a absolvovat zdrcující množství smluv. Vše se odehrává bez obtíží, rychle a bez nepotřebných procedur.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *