Revolut? Dlouhodobě nejlepší správa účtu pro zahraniční platby. Často jezdíte nebo lítáte do zahraniční? Nebaví vás neustále měnit peníze ve směnárnách a často i za relativně nevýhodné podmínky? Řešením může být Revolut. Co si pod tímto pojmem představit? Nemusíte se ničeho bát. Se vším vás během pár vět seznámíme. Uvidíte, že si Revolut zamilujete i vy.

Co je to Revolut?

Revolut je ve zkratce mobilní aplikace, která pomáhá uživatelům spravovat jejich finance, a to dokonce i prostřednictvím několika účtu v několika světových měnách. Mimo jiné jsou obrovskou výhodou také kryptoměny. Aplikace je snadno spojitelná s debetní kartou, a tak člověk může cestovat po celém světě a každou vteřinou tak ušetřit nějakou tu korunu. Základní balíček je zdarma, ale společnost nabízí také premium účty, za které si ovšem připlatíte.

Fungování karty?

Opět se nemáte čeho bát. Platit je možné virtuálně, jak jistě většina z vás zná. Řešením je například Google nebo Apple pay. Dále je možné vlastnit fyzickou kartu Revolut. O tu ovšem uživatel musí zažádat. Počítejte s tím, že doprava platební karty vás bude nějakou tu korunu stát. Jedná se však o jednorázovou platbu.

Jak dobít Revolut kartu?

Možností je hned několik. K těm oblíbeným patří využití online platby prostřednictvím běžné platební karty nebo formou Apple či Google pay. Poslední možností je klasická platba pomocí vašeho bankovního účtu. Nejrychlejším řešením je ale využití Apple nebo Google pay. Během pár vteřin tak budete mít na Revolut kartě své peníze.

Získat Revolut není obtížné

Co vám stačí k získání tohoto účtu? Stačí si stáhnout aplikaci a následně se zaregistrovat. Vyplníte požadované osobní údaje a je hotovo. Na závěr ještě provedete ověření totožnosti, a to pomocí fotografie občanského nebo jiného průkazu. Celý proces vám zabere jen pár minut.

Výhody :

  • výhodné kurzy u zahraničních měn
  • výběry zdarma z cizích bankomatů do určité výše v účtu zdarma
  • jednoduchý správa a směna kryptoměn
  • snadno posíláte a přijímáte peníze ve více než 25 světových měn.
  • aplikace je kompletně v češtině

Nevýhody :

  • Nízké měsíční limity (platí pro bezplatnou verzi)

By admin