Nebankovní půjčka Pomineme-li půjčky v rámci rodiny a v rámci přátelských vztahů. Dělíme půjčky v rámci finančního trhu na půjčky bankovní a nebankovní. Jak vyplývá již z názvů, jejich největší rozdíl spočívá na straně poskytovatele půjčky (nebo chcete-li na straně věřitele). Bankovní půjčky jsou poskytovány bankovními institucemi a nebankovní půjčky jsou naopak. Poskytovány jinými společnostmi, které jsou označovány také jako nebankovní finanční instituce.

Lze přitom říci, že nebankovní finanční instituce svojí činností doplňují na trhu s finančními půjčkami činnost bank. Jejich klienty se zpravidla stávají osoby, které se svojí žádostí o půjčku neuspěli právě u některé z bank. Nebankovní finanční instituce získávají své klienty zpravidla díky mírnějším podmínkám, které musí být splněny pro přiznání půjčky. Protože právě tyto podmínky jsou hlavním kamenem úrazu u půjček bankovních.

Nejproblematičtější je zejména podmínka čistého bankovního a nebankovního registru klientských informací. Respektive záznam v těchto registrech bez negativních informací o žadateli o půjčku. Jako je např. informace o velmi vysokém zadlužení jedince, o jeho špatné platební morálce apod.

A právě z výše uvedeného důvodu řada společností nabízí takové půjčky, při kterých odpadá řadou lidí velmi obávané nahlížení do registrů. Které jsou pro zjednodušení nazývány jako půjčky bez registru. Na internetu lze nalézt nepřeberné množství nabídek nebankovních půjček bez registru. Stačí jen uvést do internetového vyhledávače heslo „půjčky bez registru“ a můžete vybírat.

Pokud však chcete mít přehled o nabídkách, které by vám mohly vyhovovat. Rychle, bez práce a přehledně na jednom místě, pak je tu právě pro vás webová stránka RychlaPucka.cz. Na této stránce je mimo jiné umožněno zájemcům o nebankovní půjčku využití on-line formuláře. Který po vyplnění základních údajů vyhodnotí, která nebankovní finanční instituce a její konkrétní půjčka je pro jedince ta nejvhodnější. Využití tohoto formuláře vám může ušetřit čas i peníze.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *