Nebankovní půjčky recenze, internetové reklamy, reklamy v tisku, na každém našem kroku jsme oslovování nabídkami. Že nám někdo, nějaká společnost, půjčí potřebné peníze a to za velmi výhodných podmínek. Bez zbytečného papírování nebo bez zbytečného „lustrování“ zájemců o půjčku.

Budeme-li hovořit o bankovních půjčkách, tedy o půjčkách poskytovaných bankovními institucemi. Pak se velkému množství papírování. Dokládání různých potvrzení a zjišťování údajů o klientovi v bankovním a nebankovním registru klientských informací prostě nevyhnete. Přičemž v řadě případů je výsledek tohoto dlouhého schvalovacího procesu velmi nejistý. Velké procento žadatelů o půjčku u bank prostě z různých důvodů neuspěje.

Pro ty, kteří nezískali bankovní půjčku nebo ty, kteří se chtějí vyhnout zdlouhavým procesům sjednávání půjčky u bankovní instituce. Existuje ještě druhá varianta půjček na finančním trhu, kterými jsou nebankovní půjčky. Půjčky od jiných právnických osob (v ojedinělých případech i fyzických osob) než bank.

V případě nebankovních půjček musíte mít na paměti, že za tyto půjčky zaplatíte v konečném důsledku více než za bankovní. Ale na druhou stranu je u nebankovních půjček větší pravděpodobnost. Že půjčku opravdu získáte a peníze dostanete na účet dříve než v případě půjček bankovních.

Nebankovní půjčky recenze – Typy půjček

V současné době jsou zájemcům o půjčku nabízeny různé varianty nebankovních půjček, například krátkodobé půjčky. Označovány jako půjčky do výplaty, rychlé půjčky, půjčky bez doložení příjmů, půjčky na občanský průkaz, půjčky v hotovosti apod.

Vzhledem k velkému množství různých druhů nabídek, může být pro člověka velmi složité se v oblasti půjček správně zorientovat. Také v něm může vedle zmatku a nejistoty vyklíčit strach, aby nenaletěl na podvodnou nabídku. To se bohužel opravdu může stát, proto by člověk neměl v žádném případě reagovat na pochybné inzeráty. Např. s vyžádáním poplatků před samotným sjednáním a poskytnutím půjčky, s odkazem na zpoplatněná telefonní čísla apod. Také pozorné přečtení celé smlouvy před jejím podpisem je nutností, kterou není radno opominout.

Jak na to

Máte-li strach, abyste nenaletěli podvodníkovi a nedostali se tak do ještě větších finančních problémů než před půjčkou. Vyberte si za věřitele některou lidově řečeno „provařenou“ společnost nabízející nebankovní půjčky. Se kterou má zkušenost velké procento lidí a u kterých není velkým problémem získat zkušenosti a názory klientů. Mezi důvěryhodné společnosti lze zařadit společnosti nabízející tzv. ověřenou nebankovní půjčku: Cetelem, Cofidis, CreditON,  Essox, Home Credit, Provident, u kterých lze půjčení peněz považovat za relativně bezpečné.

Vhodným pomocníkem pro vyhledání té pravé půjčky pro vás může být také webová stránka rychlapucka.cz. Což je portál specializující se právě na inzerci půjček všech typů. Nejedná se však pouze o nabídky půjček, ale na druhé straně také o poptávky po půjčkách. Což lze mezi různými webovými stránkami zaměřenými na půjčky považovat za velmi zajímavý projekt. Vložení inzerátu na tento portál je zdarma.

Vrátíme-li se však k nabídkám půjček zveřejňovaných na této webové stránce. Vzhledem k bezplatnému vkládání inzerátů by zde mohl vzniknout u zájemců o půjčku strach z pochybných a podvodných inzerátů. Na to provozovatel portálu také myslel a pro eliminaci tohoto rizika jsou vkládané inzeráty kontrolovány. Ty nevyhovující (např. s nabídkou půjček s poplatky předem. Nabídkami zřejmých podvodných půjček, s odkazy na placené linky s předčíslím 900 apod.) jsou provozovatelem mazány. V případě, že budete při výběru z nabídek půjček spoléhat na svůj zdravý rozum. Pak se tedy rozhodně nemusíte využití tohoto inzertního portálu bát.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *