Home Credit, je druhou nejstarší firmou, které působí na trhu od roku 1997. Vytvořila si obrovskou klientelu spokojených zákazníků. Patří mezi ověřené, nebankovní společnosti, u kterých je půjčování bezpečné. Musíte však své závazky do puntíku splnit a řádně splácet.

Společnost půjčuje na cokoli, bez ručení, od výše 10 tisíc korun, do 150 tisíc. Dobu splácení si vyberete sami, podle potřeby: 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84 měsíců. Podmínkou, je samozřejmě plnoletost, platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, také doklad o příjmu. Půjčku můžete zrušit (vypovědět), do měsíce, bez sankčních poplatků. Úvěr vyřídíte jednoduše, přes online formulář na stránkách firmy. Úroky jsou dle podmínek společnosti a najdete je uvedené v úvěrových podmínkách, včetně RPSN a sankčních pokut za nepravidelné splácení.

POZOR – výši měsíčních splátek nelze měnit, pokud to není uvedené ve smlouvě. Při porušení smluvních podmínek, zaplatíte hodně velké pokuty. Pokud víte, že nemáte na splácení, raději si nepůjčujte. Společnost má nastavené velice přísné pravidla pro neplatiče.

Lidé si myslí, že nezaplatit nějakou splátku nevadí. Ale opak je pravdou. Taková 30 tisícová půjčka u Home Credit, vás pak vyjde díky soudním poplatkům a exekuci na 130 tisíc, nebo I více. Je nezodpovědné si myslet, že když místo řádné splátky zaplatíte o něco méně peněz, že vám to projde. Nikoli, všechny peníze pak platíte za penále a smluvní pokuty. Nikoho nezajímá, že vám přišla výplata pozdě. Takže opravdu řádně splácejte a včas, nejlépe pět dní před splatnosti, každý den prodlení je penalizován.

Není snadné naučit klienty řádně splácet, ale tato společnost Home Credit našla řešení, má svoje pravidla a neplatič získá životní zkušenost, na kterou jen tak nezapomene. Pamatuje však i na své bezproblémové klienty a za řádné splácení jim vrací až polovinu úroků zpět.

Co dodat na závěr? Půjčit se dá během pár minut, ale špatně se splácí, pokud nemáme dostatečný příjem. Tak si vše předem promyslete, než si někde půjčíte.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *