Rychlá půjčka Home Credit je to pravé. Hledáte neúčelovou půjčku, která by odpovídala vašim požadavkům? Pak se zajímejte o rychlou půjčku Home Credit. Jedná se o velmi kvalitní nebankovní půjčku od deseti do sto padesáti tisíc korun. Splácet můžete v období 12 až 84 měsíců. Poskytovatelem je společnost Home Credit, jedna z významných nebankovních institucí. Protože se jedná o půjčku bez uvedení účelu, můžete peníze z rychlé půjčky Home Credit použít na cokoli.

Výhody rychlé půjčky Home Credit

Hlavní předností rychlé půjčky Home Credit je to, že je připravena na míru určitému klientovi. Klient si určí výši půjčky i dobu splacení. Zájemce jistě potěší, že vyřízení půjčky je bez poplatků, stejně jako předčasné splacení. Navíc není nutné mít zástavu nebo ručitele. I způsoby sjednání půjčky si můžete vybrat – osobní jednání s úvěrovým poradcem, telefonické sjednání nebo uzavření půjčky pomocí online formuláře. Navíc pokud si rychlou půjčku Home Credit rozmyslíte, můžete ji do třiceti dnů zrušit.

Půjčka je opravdu rychlá

Rychlost vyřízení půjčky závisí na zvoleném způsobu sjednání rychlé půjčky Home Credit. Můžete začít online – vyplněním formuláře. Pak počkejte na kontakt s úvěrovým poradcem, který si s vámi domluví schůzku, vyplníte společně potřebné formuláře a po schválení půjčky už nic nebrání výplatě peněz. Komunikace s úvěrovým poradcem může proběhnout i po telefonu. V každém případě se také můžete zeptat na vše, co o rychlé půjčce Home Credit potřebujete vědět.

Komu je rychlá půjčka Home Credit určena

Samotné schválení půjčky trvá jen několik dní, v případě schválení můžete obdržet peníze na účet obratem nebo do druhého dne. Zažádat o půjčku mohou dospělí, kteří mají stálý příjem. Je nutno předložit dva doklady totožnosti a uvést zaměstnavatele. Při žádosti o rychlou půjčku Home Credit online nebo prostřednictvím telefonu dostanete smlouvu poštou a peníze si můžete nechat poslat na účet nebo vyplatit na poště v hotovosti.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *