Půjčka bez daňového přiznání dovoluje podnikatelům růst. Půjčit si v bance je pro většinu lidí snadné – tedy za předpokladu, že zrovna nemají negativní záznam v registru dlužníků. Pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) je však půjčka v bance, ač jsou bez záznamu, dokonce i nemožná. Banky totiž většinou zajímá daňový základ, který u OSVČ není nijak závratný. Co pak?

I podnikatel občas potřebuje půjčit

I podnikatel občas potřebuje půjčit – na to jakoby většina bank ani neslyšela, protože většinou před OSVČ zavírá dveře. Proč? Výše jejich daňového základu není pro schválení půjčky dost atraktivní! A tak se „chudák“ malý podnikatel může cítit jako dlužník, před kterým se banky obracejí zády. Přitom je více než jasné, že OSVČ obvykle nejsou majiteli velkých firem, které jim vynášejí milióny. Naopak se ve většině případů jedná o řemeslníky, kadeřnice a kosmetičky, kteří mají tak akorát dost na to, aby utáhli své podnikání. A protože podnikání vyžaduje neustálé investice, může jej nedostatek financí i ohrozit. Ale co dělat, když vám banky půjčku neschválí?

Nebankovní společnosti nabízejí lepší podmínky i podnikatelům

V tom případě je lepší obrátit se na nebankovní společnosti, jejichž finanční produkty jsou ke klientům mnohem vstřícnější. Mezi nimi je i půjčka bez daňového přiznání, která umožní podnikatelům splnit si jejich podnikatelské úmysly. Pokud se i vy pro tuto půjčku rozhodnete, dávejte si pozor na výši úroků, dobu splatnosti i možnost prodloužení doby splatnosti. Jedině tak bude půjčka bez daňového přiznání výhodná a neohrozí vaše podnikání.

Půjčka bez daňového přiznání – výhodné řešení pro OSVČ

Půjčka bez daňového přiznání je oblíbeným finančním produktem nebankovních společností, který je zaměřený na OSVČ. Ti často pro podnikání potřebují finance navíc a ty lze vyřešit půjčkou. Pokud je půjčka výhodná a promyšlená, může podnikání jen vzkvétat.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *