Půjčka bez registru výhody a nevýhody – shrnutí výhod. Pokud bychom měli shrnout výhody, které půjčka bez registru nabízí, je to především rychlé poskytnutí finančních prostředků. Kde byste v bance čekali na svůj finanční obnos, bůh ví, jak dlouho, půjčka bez registru je vyřízena maximálně během několika dní. Můžete využít půjčku i pro velmi malé obnosy, které pro banky nejsou perspektivní a proto si u banky nelze půjčit například jen pět set nebo tisíc korun. Naopak půjčka bez registru poskytuje částky i v rámci jen několika set korun jako nouzovou výpomoc.

Půjčka bez registru výhody a nevýhody

Půjčku bez registru mohou získat i lidé zaevidovaní v registru dlužníků, kteří jsou díky svému záznamu diskvalifikováni z úvěrových produktů bank. Peníze jsou pro nás k dispozici brzy po podání žádosti. U menších částek není potřeba žádného ručitele. Doba splatnosti se liší v závislosti na výši půjčené částky. U menších obnosů může být do měsíce, vyšší částky vyžadují delší splatné období. Půjčka bez registru má ještě další výhody jako je ta, že do určité výše poskytované půjčky nepotřebujeme ručitele. Někteří poskytovatelé nevyžadují ani doklad o příjmech. Nechávají tak starost o to, zda budete či nebudete moci splácet na vás.

Půjčka bez registru – shrnutí nevýhod

Mezi nevýhody patří zejména obvyklá vyšší cena zapůjčených peněz, která bývá vyjádřená vyšší úrokovou sazbou nebo vyššími poplatky, případně obojím. Je to krok, ke kterému přistupují poskytovatelé kvůli zvýšenému riziku, jež mohou podstupovat poskytnutím svých peněžních prostředků méně důvěryhodným klientům. U vysokých částek poskytovatelé většinou trvají na ručení nemovitostí, tedy lépe řečeno zástavním právem k nemovitosti. Pokud by klient nesplatil požadovanou částku dle dohodnutých úmluv, jeho nemovitost připadne poskytovateli půjčky. Tento typ ručení je ale požadován jen u velmi vysokých částek.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *