Půjčka od lichváře na ruku. K takovéto půjčce, které se říká půjčka od lichváře, se často uchylují lidé, kteří již nemají možnost půjčit si od bankovní či nebankovní instituce. To znamená, že jejich dluhy už narostly do takových čísel, kdy jen těžko obstojí už i u nebankovní společnosti. Většinou už tito lidé mají úvěry u většiny nebankovních společnosti na trhu. Půjčka od lichváře vám může v určité situaci pomoci, alespoň částečně od umoření vašich dluhů. Ovšem musíte počítat s tím, že takováto půjčka bude za mnohem vyšší úrok a také s větším rizikem v případě, kdy půjčku nesplatíte.

Půjčka od lichváře má naprosto jiné nároky než například hypotéka nebo spotřební úvěr. Je třeba počítat také s tím, že neexistuje žádna pojistka v případě, kdy nebudete schopni své dluhy splácet. To znamená, že pokud se dostanete do svízelné finanční situace. Nebudete mít sjednané žádné pojištění neschopnosti splácet, a tudíž se můžete dostat ještě do větších finančních problémů. Hrozí vám totiž vysoké penále, které je spojeno s vaší neschopností splácet.

Peníze získáte rychle a na ruku

Finanční hotovost získáte v rekordním čase a přímo na ruku. Lichváři často nabízí možnost takzvané půjčky na směnku. To znamená, že se lichvář tímto cenným papírem pojistí na to, že peníze do určitého data vrátíte zpět. Půjčku od lichváře můžete získat bez větších problémů v hotovosti i převodem na bankovní účet.

Půjčka od lichváře na ruku – Záchrana v případě, kdy už vám nikdo nechce půjčit

Půjčka od lichváře představuje takzvanou záchranu zejména v případě. Kdy vám už na základě vaší neschopnosti splácet nepůjčí bankovní ani nebankovní instituce. Lichvář vám totiž půjčí i v případě, kdy budete mít více půjček než je zdrávo a budete se jich chtít alespoň z poloviny zbavit tím, že je z části umoříte částkou od lichváře. Počítejte ovšem i s možnými riziky těchto půjček, které vás poté mohou dostat do nemilých finančních situací.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *