Půjčka bez navýšení. Pojem splátky bez navýšení je mezi lidmi již zcela zažitý a jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by jej neznal. Jde prakticky o předem dohodnuté splátky v rámci prodeje zboží. V konečném důsledku se jedná o úvěr vztahující se přímo k danému sortimentu. Ten si zakoupíte, nicméně zaplatíte pouze zlomek sumy, další částky budete postupně splácet až do celkové výše hodnoty dané věci. Ta je nadhodnocena o poplatky zprostředkovateli, případně úroky. Ten většinou hlásá, že jde o splátky bez navýšení. Ano, částky, kterou splatíte je skutečně fixní. Je tady ovšem několik ale…

Nakonec stejně přeplatíte

U splátkového prodeje musíte počítat s tím, že stejně nakonec určitou finanční částku zaplatíte navíc. Je to logické, jinak by na celém systému zprostředkovatelské společnosti nedokázaly nic vydělat. Bez generace zisku by logicky nic takového nečinily. Ti samé platí i u půjček bez navýšení. V každém případě bude muset nakonec dlužník věřiteli dát více peněz, než si ve skutečnosti půjčí. Jedná se o standardní tržní mechanismus.

Výhodné půjčky existují

Každý žadatel o úvěr by měl dbát na to, aby přeplatil v konečném důsledku co nejnižší částku. Jen tak bude jeho půjčka nejvýhodnější. Většina online půjček na internetu je dnes již tak flexibilní a transparentní, že si o nich budete moci zjistit prakticky všechno, co potřebujete. Jinými slovy, ihned si vypočítáte třeba to, kolik přeplatíte, anebo si vymodelujete splátky přesně podle vlastních potřeb a preferencí.

Půjčka bez navýšení – Vy sami rozhodujete

Uvědomit byste si měli především to, že vy jste osobou, která rozhoduje o svém vlastním soudu, a to i na poli nebankovních půjček. Rozhodně se nenechte od nikoho nutit k uzavření nevýhodné smlouvy. Klidně si nestranně porovnejte i několik finančních produktů. Zabere to sice notnou porci času, ale v každém případě se vám to vyplatí.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *