Požádali jste o půjčku ve své bance a nebyla vám schválena? Nemáte čas na jednání s bankou a nechcete čekat v nejistotě na to, zda vám půjčku poskytnou? Pak se zaměřte na nebankovní půjčky pro všechny zájemce poskytované nebankovními společnostmi. Jejich nabídka půjček je tak široká, že uspokojí každého zájemce o některý z úvěrových produktů. Nebankovní půjčky mají mnoho výhod. Vyřídit je lze velice rychle, kritéria pro posuzování žadatelů jsou podstatně mírnější. Klienti nemusejí mít tak vysokou bonitu a bezúhonnost, jakou je potřeba prokazovat u bankovních půjček.

Výše a zajištění nebankovní půjčky pro všechny zájemce

Ať máte zájem o vyšší či nižší částku, u nebankovních půjček si určitě vyberete. Podmínky půjček jsou uzpůsobeny pro opravdu široký okruh zájemců, svou šanci na získání půjčky zde mají i zájemci s nižším příjmem nebo se záznamem v registru dlužníků. Nebankovní půjčky se řádově pohybují od tisíců do miliónů. U půjček do několika tisíc korun nebývá požadováno žádné ručení nebo zástava nemovitosti, u vyšších půjček je ručitel nebo zajištění nemovitostí nutností. Velkou oblibu si nebankovní půjčky získaly především pro rychlost poskytnutí – některé z těchto půjček lze vyřídit na počkání.

Jak žádat o nebankovní půjčky pro všechny

Naprostou většinu nebankovních půjček můžete vyřídit nebo předjednat online. Stačí vám tedy přístup k internetu a mobilní telefon. Vyhledáte si poskytovatele s příznivými podmínkami a vyplníte požadované údaje do online formuláře. U půjček na nižší částky počkáte na vyhodnocení a zanedlouho můžete očekávat peníze na svém účtu. U vyšších částek vás bude poskytovatel kontaktovat a dohodnete si další postup. Smlouva vám může být zaslána k podpisu poštou, pak je pro vyřízení nebankovní půjčky potřeba počítat s několika dny. Zažádat je možno i telefonicky nebo osobně.

Bleskové půjčky

Jestliže potřebujete nižší částku opravdu rychle, nejlépe ihned, můžete využít některou z rychlých půjček. Jedná se o krátkodobé půjčky se splatností do jednoho měsíce. Tento typ půjček se vyskytuje pod různými názvy, ale jedná se o lehce dosažitelnou půjčku s vyšším úrokem. Nepotřebujete větší množství dokladů, není potřeba dokládat příjem, vše lze vyřídit online během několika minut. Pokud potřebujete více času na splacení této nebankovní půjčky, můžete si termín splatnosti prodloužit.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *