Malá nebankovní půjčka bez zástavy. V životě většiny z nás občas dojde k momentu, kdy nutně potřebujeme peníze, které nemáme. Samozřejmě jinak budeme situaci řešit, pokud nás zaskočí účet za elektřinu  – vyšší než jsme čekali, jinak v případě, kdy nutně potřebujeme částku výrazně vyšší. Mnohdy lze problém vyřešit zástavou, ať už movitých nebo nemovitých věcí, ale co když nemáte co zastavit nebo to nestačí?

Malé nebankovní půjčky před výplatou

Účet za elektřinu, vodu, telefon – to jsou v podstatě maličkosti, které vyřešíte jedna dvě, stačí třeba i online požádat o malou rychlou půjčku před výplatou. Bez ručitele, bez zástavy, mnohdy i bez prokazování příjmů a kontroly registru neplatičů mohou být peníze vaše. Rychle a spolehlivě.

Vyšší částky

V komplikovanější situaci se ocitnete, jestliže vás pár tisíc nespasí – potřebujete spíš pár desítek tisíc, ne-li více. Pokud nevlastníte nic, co by bylo možno použít jako zástavu, možná se obáváte, že peníze neseženete. Na trhu ale existují i produkty šité na míru právě těmto případům. Půjčku, kterou nemáte možnost zaštítit zástavou, můžete zaručit i jinými způsoby.

Malá nebankovní půjčka bez zástavy – Způsoby ručení

Nejjednodušším způsobem zajištění bývá vlastní příjem. U půjček ve vyšších relacích se vás na něj poskytovatel jistě bude ptát. Jestliže je ten váš dostatečně vysoký, je po problému. Vybrat si můžete některou dlouhodobou půjčku s pravidelným splátkovým kalendářem – naleznete je jak v bankovním, tak v nebankovním sektoru. Při nedostatečném vlastním příjmu pak můžete požádat někoho z přátel nebo příbuzných o ručitelský závazek, poskytovatel půjčky jej s největší pravděpodobností rád přijme. A v neposlední řadě tu je směnka. O její podpis vás zřejmě v případě, že neručíte za svou půjčku zástavou, věřitel požádá. Jejím podpisem nejen zvyšujete v očích poskytovatele svou důvěryhodnost, ale ve většině případů bývá základní podmínkou pro získání malé nebankovní půjčky bez zástavy.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *