Půjčky až do domu pro vaše pohodlí. Máte zájem o vypůjčení určité částky, která by vám pomohla zaplatit účty nebo pořídit něco, o čem jste již dlouhou dobu snili? Nechce se vám však chodit na pobočky bank nebo nebankovních společností, vyhledávat poskytovatele na internetu, vyplňovat formuláře a čekat na zaslání peněz na účet? Pak si vyberte některou z půjček až do domu, která vám zajistí doručení peněz až k vám domů. Poskytovatelů půjček až do domu je více, stačí si jen vybrat.

Půjčené částky v různé výši

Jakou částku můžete u půjčky až do domu získat, záleží na vybraném poskytovateli. Většinou se jedná o půjčky do 50 000 Kč, ale existují i poskytovatelé, kteří vám půjčí 100 000 Kč. Vždy záleží na tom, zda odpovídáte kritériím poskytovatele. Půjčky až do domu lze najít v nejrůznějších inzercích, vybírat je však potřeba opatrně, vždy se vyplatí si poskytovatele prověřit. Pokud si nejste jisti, dejte přednost tradičním velkým nebankovním společnostem.

Jak fungují půjčky až do domu

Žádost o půjčku můžete vyplnit společně s obchodním zástupcem. Pokud je žádost schválena, navštíví vás obchodní zástupce u vás doma, kde mu předáte případné požadované dokumenty a podepíšete smlouvu. Hned poté vám bude vyplacena vypůjčená částka. Jednotlivé splátky, většinou měsíční, se pak platí hotovostně v kanceláři nebo se předávají obchodnímu zástupci poskytovatele u vás doma. Půjčku lze vyřídit velice rychle, během 24 hodin. Požadavky na klienty nejsou nijak přísné, proto jsou půjčky až do domu snadno dostupné široké veřejnosti.

Komu jsou určeny půjčky až do domu

Půjčky až do domu jsou půjčky nebankovní, banky se tímto typem půjček nezabývají. Jedná se o půjčky, které lze získat bez velkého množství dokumentů a mnohdy i bez prokazování příjmu. Stačí věk nad 18 let a státní občanství. Není potřeba zkoumat platební morálku, nemusíte mít ručitele ani zajištění, neplatí se poplatky navíc – vše je jasně řečeno ve smlouvě o půjčce. Smlouva o půjčce až do domu bývá zcela konkrétní a přehledná.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *