Finanční půjčky od soukromé osoby. Banka vám zamítla půjčku a neuspěli jste ani u většiny nebankovních společností? Myslíte, že nemáte žádnou šanci na získání půjčky a potřebovali byste si rychle půjčit?? Pak vyzkoušejte finanční půjčky od soukromé osoby. Nabídek soukromých investorů je dostatek, stačí otevřít tištěnou nebo internetovou inzerci a vybírat. S nabídkou půjčky od soukromé osoby se můžete setkat i na různých letáčcích vylepených na ulici a vložených do schránek, kde bývá pouze nabídka a telefonní číslo. Takové nabídky je však nutné velice důkladně prověřovat, ne všichni soukromníci patří k poctivým poskytovatelům tohoto typu půjček.

Začněte ověřením údajů poskytovatele

Soukromníci většinou omezují svou nabídku na určitý region. Pokud jste našli přitažlivou nabídku finanční půjčky od soukromé osoby ve vašem městě nebo dostupné vzdálenosti, vyplatí se vám sjednání osobní schůzky s poskytovatelem a dohodnutí přesných podmínek. Smlouvu na místě nepodepisujte, nechte si dostatek času na důkladné přečtení a kontrolu podmínek, případně na poradu s odborníkem. Pokud budete příliš spěchat, mohli byste podepsat nevýhodnou smlouvu nebo se nechat napálit od podvodníka.

Komu jsou určeny půjčky od soukromé osoby

Půjčky od soukromé osoby jsou určeny především těm žadatelům, kteří potřebují určitou finanční částku velice rychle a nemají možnost půjčit si jinde. Jedná se většinou o zájemce, kteří již někdy měli problém se splácením závazků, nemají příjem nebo ho nemohou prokázat. Nebankovní půjčky od soukromých osob mohou mít velice rozdílné podmínky a umožňují individuální nastavení výhodné pro žadatele. Často však bývá požadováno ručení nebo zástava, například nemovitostí, takže půjčka může být i riziková.

Smlouvu uzavírají zcela konkrétní osoby

Čím se liší půjčky od soukromé osoby od bankovních a nebankovních půjček? Především tím, že vše je zcela konkrétní – jak podmínky, tak věřitel i dlužník. Smlouvu mezi sebou uzavírají přesně určené osoby. Zájemce o půjčku se seznámí s podmínkami, které by pro něj měly být přijatelné. V opačném případě by neměl smlouvu podepisovat. Půjčky mívají vysoké úroky a velmi tvrdé sankce při nedodržení splátkového kalendáře. Dopředu se počítá s tím, že žadatel není úplně spolehlivý a že si tedy nemůže příliš vybírat.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *