SMS půjčky stoupají v oblibě. Vypůjčit si peníze je dnes velice snadné. Mnoho lidí si tak půjčuje i na věci, které nutně nepotřebuje. Zvláště mladí lidé si oblíbili SMS půjčky, díky kterým mají peníze vždy po ruce. Co je vlastně SMS půjčka? Jedná se o půjčku na malou částku, kterou je nutno velmi rychle splatit. Měla by především pomoci překlenout krátké období, než přijdou peníze, proto se jí někdy říká také půjčka před výplatou a podobně. Její hlavní předností je rychlost, s jakou je vyřízena, a také to, že její sjednání je velice jednoduché.

SMS půjčky – jak požádat

O SMS půjčku lze požádat snadno a také podmínky jejího získání nejsou nijak komplikované. Tento typ půjčky se sjednává většinou přes internet. Začít se dá výběrem vhodného poskytovatele, pak se pokračuje vyplněním formuláře se základními údaji. Po odeslání formuláře dojde k velmi rychlému vyhodnocení žádosti a schválení nebo zamítnutí. Pokud je půjčka schválena, dojdou peníze na účet obratem. Takto se postupuje při první půjčce, další půjčky je možno vyřídit již pomocí SMS.

Potřebujete peníze? Pošlete SMS

Pokud už jste jednou půjčku vyřídili, využili a splatili, jsou další žádosti jednoduché. Stačí napsat SMS v dohodnutém tvaru, uvést částku a heslo a potvrdit žádost – během několika minut budete mít finance na účtu. Výhodou je, že takto žádat můžete odkudkoli, například i z obchodu, kde jste si vyhlédli zboží, na které momentálně nemáte peníze. Nabízená částka, o kterou můžete požádat, se s každou řádně zaplacenou půjčkou zvyšuje.

SMS půjčky stoupají v oblibě – nabízejí je nebankovní společnosti

SMS půjčky rozhodně nenajdete v nabídkách bankovních půjček. Je to produkt výhradně nebankovního sektoru. Proto jsou také podmínky u jednotlivých poskytovatelů velice různé a různou výši také najdete u úroků nebo poplatků za poskytnutí půjčky. Počítat je potřeba se značným přeplacením půjčky, pro poskytovatele je půjčka bez prověřování a zajištění riziková, což si pak kompenzuje vyšší částkou navíc.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *