Půjčky bez zástavy a registru. Když už se někdo dostal do situace, že jeho jméno je černým písmem zaznamenáno v registru, příliš netouží se s tím veřejně chlubit. Což ovšem neznamená, že se takový člověk nemůže znovu stát peněz potřebným. Kdo mu půjčí? Navíc v případě, že není ani schopen nabídnout na půjčku zástavu? Naštěstí pro tyto případy – půjčky bez zástavy a bez registru mají v nabídce téměř všechny nebankovní společnosti.

S čím byste měli počítat

Jestliže si jako pro sebe nejvhodnější produkt vyberete půjčku bez registru, signalizujete tím poskytovateli, že máte co skrývat. Nebude sice pátrat po tom, co to je, ale nabídne vám půjčku za podmínek výhodnějších pro sebe než pro vás. Ví totiž, že nemáte příliš na výběr. Takovéto půjčky, zejména nezaručíte-li je navíc zástavou, patří většinou k těm v porovnání s ostatními nejméně výhodným. Platíte za své hříchy z minulosti.

Kdy platíte zbytečně

Přesto můžete, budete-li vybírat opatrně, výrazně ušetřit. Půjčka bez zástavy a bez registru nemusí být nutně také půjčkou s poplatky předem, poplatky za vyřízení, poplatky za cokoliv jiného. Tyto náklady, které si někteří poskytovatelé účtují, u jiných vůbec nenajdete. Ve výhodě budete také tehdy, jste-li schopni a ochotni předložit při sjednání půjčky potvrzení o zaměstnání či dokonce výši příjmů – samozřejmě jen tehdy, jsou-li výši požadované půjčky adekvátní. Pak, ačkoliv neposkytnete zástavu, pohlíží poskytovatel na vaši osobu v poněkud příznivějším světle. Prokazujete svou bonitu, zaručujete se svými výdělkovými schopnostmi a možnostmi.

Komu jsou půjčky bez zástavy a registru určeny?

Jestliže už vám bylo 18 a zákon na vás tedy pohlíží jako na plnoleté a oprávněné k právním úkonům, nic vám nebrání obrátit se na vybranou nebankovní společnost a o půjčku bez zástavy a bez registru požádat. Většinou k tomu nebudete nutně potřebovat nic víc, než platný občanský průkaz.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *