Nabídka půjčky bez ručitele. Stát se to může. Najednou se před Vámi objeví nečekané výdaje – nezaplacené složenky, účty za telefon, nedoplatek za elektřinu, voda, plyn, nájem, poplatky za televizi.

Tato situace si žádá okamžité použití financí, ale Vy je prostě nemáte. „Finanční rezerva“ je pro Vás naprosto neznámým slovním spojením, natož abyste něčím podobným indisponovali. Trezory plné peněz znáte jen z televize a půjčit si od rodiny nebo přátel je pro Vás doslova tabu.

Potřebujete peníze, ale nemáte čím ručit. Nevlastníte dům ani byt po případně auto, které byste mohli zastavit. Jediné co máte, jsou nezaplacené faktury, holé ruce a peněženka vyždímaná do posledního „drobáku“.

Dolehne-li i na Vás takováto situace, nemusíte hned házet flintu do žita ani se hned zoufale chytat za hlavu a vymýšlet krkolomné způsoby jak přijít k penězům. I pro Vás totiž existuje možnost půjčky, kterou si můžete dovolit aniž byste vlastnili nemovitost.

Půjčky bez ručitele je zcela běžným typem půjček a v dnešní době se stává ještě více oblíbenou. Nemusíte se spojení „půjčky bez ručitele“ hned obávat. Stejně jako u kontokorentního či debetního úvěru a mnoha dalších spotřebitelských úvěrů není ručitel vyžadován. Ručitel je osoba, která se tomu, kdo půjčku poskytuje (například bance) zavazuje k tomu, že když nastane situace, kdy Vy nebudete schopni splácet, bude půjčku splácet za Vás a to až do úplného vyrovnání dlužné částky. Nejčastěji je ručitelem někdo z blízkých nebo z rodiny.

Půjčka bez ručitele se uzavírá zpravidla na menší částky a tím se tyto transakce stávají bezrizikovými.

Podmínkou pro sjednání půjčky bez ručení je občanství ČR, minimální věk 18 let (maximální pak 65 let) a doložení o příjmu.

Půjčka bez ručitele je finančně, časově, organizačně i administrativně velmi výhodná!

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *