Malé rychlé půjčky, potřebujete rychle několik tisíc korun a nechcete si půjčovat od příbuzných nebo známých? Pak si vyberte některou z malých půjček. Malá rychlá půjčka je jednoduchá, rychlá a nenáročná. Zaplatíte sice vyšší úrok, ale peníze získáte bez komplikací a nutnosti dokládat různá potvrzení. Malou půjčku si můžete zařídit telefonicky nebo online, řada poskytovatelů vám nabídne své služby v libovolném čase po všechny dny v týdnu. Vše potřebné lze projednat s operátorem nebo je možno vyplnit formulář na webových stránkách vybraného poskytovatele.

Malá rychlá půjčka online

Nejjednodušším způsobem, jak získat malou půjčku je připojit se k internetu a vyhledat si takovou nabídku, která bude zcela vyhovovat vašim požadavkům. Možností je mnoho, počet poskytovatelů stále roste. Na webových stránkách si důkladně projděte všechny podmínky půjčky, zaměřte se také na sankce při nesplácení půjčky, a pokud všemu rozumíte a považujete podmínky za přijatelné, vyplňte formulář žádosti o půjčku. Ten odešlete a hned se dozvíte, zda půjčku dostanete a v jaké maximální výši. Poté si zvolíte částku a dobu splácení a už jen vyčkáte na připsání peněz na váš účet.

Telefonické malé rychlé půjčky

Požádat o malou půjčku můžete i telefonicky, pak vás operátor provede celou operací a lze se zeptat na vše, co o malé půjčce potřebujete vědět. Společně s operátorem vyplníte smlouvu, která vám obratem přijde domů poštou. Smlouvu podepíšete a odešlete zpět. Pokud je vše v pořádku, můžete požadovanou malou půjčku obdržet v průběhu jednoho týdne po zadání žádosti. U některých nebankovních společností obdržíte malou půjčku i na pouhé zavolání – to v případě, že jste již prověřeným klientem.

Vysoký úrok, krátká splatnost

Protože poskytovateli malých rychlých půjček jsou nebankovní instituce nebo soukromníci a žadatelé jsou minimálně prověřováni, má malá půjčka svá rizika i pro toho, kdo tyto půjčky nabízí. Kompenzací za riziko nesplácení je zde vyšší úrok nebo poplatek a přísné sankce při opožděné platbě či nesplácení. Malou půjčku je nutné uhradit celou, poskytuje se většinou na dobu do 30 dnů. Pokud klient nemůže v této době zaplatit, měl by si dobu splácení včas prodloužit.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *