Půjčka na DPČ. Při potřebě půjčit si je ve většině případech požadován doklad o výši přijmu. Co když ale klasickou pracovní smlouvu nemáte? Může vám v tomhle případě stačit dohoda o pracovní činnosti? Věřte, že v některých případech ano. Proto je půjčka na DPČ vhodná pro studenty, zájemce bez stálého zaměstnání a tak podobně.

Jaké jsou nejčastější problémy u sjednávání půjčky?

Sjednat si půjčku znamená narazit na spoustu překážek. Třeba máte zápis v registru dlužníků, máte nedostatečný příjem a nebo nedisponujete klasickou pracovní smlouvou. Zejména ten poslední problém řeší půjčka na DPČ, která umožňuje zájemcům sjednat si půjčku i přesto, že pracují jen na dohodu o pracovní činnosti. Dohoda o pracovní činnosti je výjimečná forma pracovního vztahu, která musí být uzavřena písemně a obsahuje další náležitosti. Ačkoliv je tato forma pracovního vztahu v mnoha ohledech výhodná, spoustu zájemců s ní narazí u bank, když si chtějí zařídit půjčku. Spousta bankovních společností a jiných poskytovatelů úvěru tuhle formu zkrátka nebere, a proto musíte jít o dům (v tomto případě bankovní dům) dál.

Pro koho je půjčka na dpč a jaké jsou další možnosti půjček?

Půjčka na DPČ je vzhledem ke své výjimečnosti vhodná pro studenty, kteří si často formou dohody o pracovní činnosti při studiu přivydělávají. Vhodná je také pro maminky na mateřské dovolené, ale i pro ostatní lidi, kterým se klasická forma pracovního závazku nenabízí. Protože je však nabídka finančních produktů velmi rozsáhlá, kromě půjčky na dpč si zájemci o půjčku mohou sjednat i další nebankovní krátkodobé půjčky s mnohem menší náročností. U nich není požadován doklad o výši příjmu ani se nenahlíží do registru dlužníků.

A co vy? Pracujete na dohodu o pracovní činnosti a potřebujete půjčku? Díky půjčce na dpč vás vaše výjimečná pracovní smlouva limitovat nemusí.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *