Nebankovní půjčky a hypotéky lehce dostupné. V současné době stále roste zájem o půjčky a hypotéky, které by umožnily pořízení vlastního bydlení, modernizaci a rekonstrukci starších bytů nebo jen pořízení nových spotřebičů, aut či splnění momentálních přání a potřeb – a přitom byly nekomplikované a dostupné široké veřejnosti. K takovým půjčkám patří nebankovní půjčky a hypotéky, které nemají na žadatele tak vysoké nároky jako úvěry bankovní. Bez zbytečných potvrzení a hlavně rychle vyjdou poskytovatelé vstříc přáním a požadavkům zájemců právě o tento typ půjček.

Hlavní výhody nebankovních půjček

Proč se rozhodnout pro tyto finanční produkty? K největším výhodám patří možnost získání potřebné částky bez dlouhého zkoumání bonity klienta, dokládání nejrůznějších potvrzení, důkladné procházení registrů dlužníků a dalších kritérií, která požaduje většina bank a splňuje je jen malé množství klientů. Nebankovní  hypotéky takové požadavky nemívají a navíc hledají i individuální řešení pro jednotlivé klienty, takže šanci uspět má většina žadatelů.

Nebankovní hypotéky bez komplikací a rychle

Rychlost je požadavkem většiny zájemců o nebankovní půjčky a hypotéky. Pokud není nutno na potřebné finance čekat, neuteče zájemci žádná výhodná koupě. V případě hypoték to platí obzvlášť. Hypotéky v bance nabízejí velice nízké úroky, ale jen málo žadatelů má nakonec šanci uspět. Také poplatky za poskytnutí hypotéky a náklady na odhadce a další potvrzení mohou hypotéku značně prodražit, i když na první pohled vypadala velice výhodně. Nebankovní hypotéky mají podmínky vstřícné a dokáží se přizpůsobit vašim osobním potřebám.

I nebankovní půjčky a hypotéky s nízkým úrokem

Tradičně se říká, že nebankovní půjčky a hypotéky jsou dražší než bankovní. To již dávno není pravda-a pokud využijete některou z akčních nabídek, můžete získat ještě výhodnější podmínky než v bance. Podmínky nebudou tak přísné – tolerována je i nižší bonita, a u hypoték si lze vypůjčit i více než 70% z odhadní ceny nemovitosti a delší dobu, než kterou nabízejí banky. Při výhodných akcích navíc nebudete platit žádné poplatky a lze získat zdarma i odhad nemovitosti.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *