Nebankovní hypotéky. Sháníte hypotéku, ale u renomovaných bankovních společností se se svojí žádostí za žádnou cenu „nechytáte“? Je vaše existenční situace natolik složitá, že vám banky nejsou ochotny potřebné peníze půjčit? Nemusíte házet všechny vaše plány za hlavu! Současný finanční trh nabízí snazší, rychlejší a ve všech ohledech vstřícnější variantu získání požadované hypotéky pro každého. U nebankovních věřitelů, kterým nezáleží na vaší nynější finanční situaci, ani na vaší finanční minulosti, získá pochopení i potřebný peněžní obnos úplně každý. Stačí splnit několik zákonných podmínek pro získávání úvěru (jako věk a místo bydliště v České republice) a vysněná hypotéka může být vaše.

Nebankovní hypotéky účelové i neúčelové

Zejména na internetu se můžete setkat s celou řadou nabízených nebankovních hypoték od nejrůznějších nebankovních institucí nebo soukromých věřitelů. Všechny do jedné nabízejí svým zákazníkům vstřícné, jednoduché a opravdu rychlé sjednávání, vyřizování a získávání požadované hypotéky, díky které můžete dostat pro své potřeby v mnohých případech až několik set tisíc, nebo dokonce až několik milionů korun, např. na stavbu vysněného bydlení nebo pro začátek podnikání, dokonce někde můžete získat i tzv. americkou (neúčelovou) hypotéku – půjčené peníze můžete využít na cokoli bez nutnosti dokládání jejich použití.

Hypotéka na několik let

Celková částka, kterou vám budou ochotny nebankovní instituce půjčit, se primárně odvíjí od vyčíslené hodnoty zastavené nemovitosti. Doba splatnosti však ve většině případů bývá benevolentní a pohybuje se až v řádě několika desítek let. Při zřizování nebankovní hypotéky po vás ale také mnohdy věřitelé nebudou vyžadovat ani výpis z centrálního registru dlužníků ČR, ani výpis ze seznamu SOLUS. Všechny náležitosti týkající se sjednání nebankovní hypotéky můžete vyřídit jednoduše z pohodlí domova, případně na pobočce konkrétní nebankovní instituce. Nemusíte již podepisovat zbytečné množství smluv ani jiných důležitých dokumentů. Nebankovní hypotéky po vás vyžadují pouze to nejnutnější a poskytnou to největší maximum, které mohou.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *