Splnit si sen není vůbec těžké. Babička mi kdysi vtloukala do hlavy, že mám být šetrná a naučit se dávat do pokladničky korunu ke koruně. Chtěla, ať se naučím šetřit. Měla v něčem pravdu.

Člověk byl více skromný, nekupoval věci, na které neměl peníze a o to více se radoval z každé drobnosti, na kterou si našetřil. Lidé doma neměli tolik zbytečností, jako dnes. Televize hrála výjimečně a byla jen v obýváku. Poslouchali jsme hudbu z rádia, zpívali. Děti si celé dny hrály venku, více se smálo, trávili jsme čas u babiček a chodilo se na výlety do přírody.

Minulost i přítomnost má svoje plusy a mínusy. Dneska frčí auta na leasing, byty na hypotéky a taková dovolená snů už není jen snem. Nevím, zda je větším štěstím zůstat skromný, nebo si koupit cokoli chceme. Kolik člověk musí našetřit, než by si takovou dovolenou snů mohl dovolit? Čtyři roky odkládat aspoň pět tisíc měsíčně a čekat. A co jak nás čekání nebaví a máme zrovna jedinečnou možnost super dovolené?

Splnit si sen není vůbec těžké – Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka do 250 tisíc bez ručitele může jakýkoli sen urychlit, splácení se rozprostře na pět nebo deset let. Máte příjem? Zvládnete splácet? Bydlíte trvale na území České republiky? Pokud zní odpověď třikrát ano, stačí si jen pečlivě vybrat společnost, u které si půjčku vyřídíte a oslovit jejich obchodní zástupce nebo vše domluvit na jejich pobočce.

Banky nepůjčují každému a u vyšších částek vyžadují většinou záruku. Nebankovní společnosti svým klientům vycházejí vstříc i bez ručitele a splátkový kalendář přizpůsobí, na tolik splátek, kolik potřebují. Sice si člověk připlatí za úrok, ale pořád je lepší zaplatit víc, než ručit vlastním domem nebo bytem.

Je na každém jak se rozhodne. Kdo si nerad půjčuje, může si našetřit. Kdo nechce čekat, má možnost úvěru. Opatrnosti není nikdy dost a i v těchto případech nebuďte důvěřiví a raději si vše dobře prostudujte a pročtěte, než se rozhodnete nějakou půjčku vzít, držte se rčení: „Dvakrát měř jednou řež.“

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *