Vyberte si spolehlivého poskytovatele půjček. Procházíte nabídky půjček a našli jste takovou, která plně odpovídá vašim požadavkům? Ať je půjčka sebevýhodnější, nejdůležitější je důvěryhodný poskytovatel půjčky. S rozšířením trhu s půjčkami se mezi solidní a tradiční poskytovatele půjček dostalo i určité množství podvodníků. Proto mnozí lidé přistupují k nebankovním půjčkám nebo půjčkám od soukromníků s určitou nedůvěrou. Nabídka bankovních půjček je dostatečně široká a je skutečně z čeho vybírat. Finanční služby včetně půjček jsou zde poskytovány jak soukromým osobám, tak společnostem a firmám. Případů podvedených klientů bylo prezentováno v médiích již velké množství, proto se vždy vyplatí důkladně si poskytovatele prověřit ještě před poskytnutím půjčky.

Co napovídá poplatek předem

Pokud jste se již pro půjčku rozhodli, určitě se nedejte přesvědčit k zaplacení poplatků předem. Výzva k placení čehokoli, aniž byste měli záruku, že vám bude půjčka poskytnuta, signalizuje, že by se mohlo jednat o podvod. V takovém případě zaplatíte, půjčku nemusíte dostat a své peníze už nikdy neuvidíte. Poplatky předem rozhodně nebývají nízké a vaši situaci mohou jedině zhoršit. Projděte si různé diskuze o půjčkách a poplatcích na internetu a uvidíte sami.

Poplatek chce skoro každý poskytovatel

Každý, kdo nabízí sjednání půjček, si účtuje nějaké poplatky, ale spolehliví poskytovatelé půjček si je účtují až po sjednání úvěru, podpisu smlouvy a vyplacení půjčky na účet. V naprosté většině případů bývá takový poplatek strháván z vyplacené částky půjčky. Pozor na slib vrácení poplatku v případě nevyřízené půjčky – vrácení poplatku bývá velice často podmíněno nesplnitelnými podmínkami, uvedenými ve smlouvě pod čarou a malým písmem, na místě, kterému nebývá věnována plná pozornost. V takovém případě máte jen malou naději, že poplatky dostanete zpátky.

Vyberte si spolehlivého poskytovatele půjček -Nebezpečné půjčky po telefonu

Půjčka na zavolanou, bezpečná půjčka po telefonu, jistá telefonická půjčka – nabídek na půjčky po telefonu je nekonečně mnoho. Bohužel hodně z nich je přímo na linky typu 900 nebo je z celkem nevinných čísel na tyto linky přesměrováno. Pak sice nezaplatíte poplatek, ale mnohem vyšší částku protelefonujete. Rozhovory s podvodnými operátory mohou vyjít i na desetitisíce. V takové firmě žádnou půjčku nedostanete, jen si velmi draze pohovoříte se zástupcem podvodné společnosti.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *