Půjčky bez registru pro cizince. Jste-li cizinec a chcete-li si v České republice vzít půjčku bez kontroly registru dlužníků, není pro vás situace úplně růžová, nicméně několik cest se přece jen najde. Jednodušší to budete mít v případě, že již máte české občanství. V tom případě disponujete přibližně stejnými možnostmi jako rezidenti.  V případě, že u nás občanství nemáte, je situace o poznání složitější.

Poohlédněte se po nebankovních půjčkách.

Ať již jste cizinec s povolením k trvalému nebo přechodnému pobytu, či máte dokonce české občanství, pokud si budete chtít v České republice sjednat úvěr bez předchozí kontroly registru dlužníků, musíte se obrátit na nebankovní instituce. Žádná banka vám totiž za těchto okolností nepůjčí.

Půjčky bez registru pro cizince – I nebankovní instituce kompenzují své riziko.

Připravte se na to, že i pro nebankovní ústavy je míra rizika při půjčení peněz cizinci bez prověření v registrů dlužníků, velmi vysoká, proto ji musí někde kompenzovat. Většinou kombinací sankcí pro případ nesplácení a vysokého úročení.

Počítejte s menší sumou, při větší sumě musíte něčím ručit.

Většina nebankovních ústavů poskytuje půjčku pro cizince v režimu půjčky bez potvrzení o příjmu. Pokud tuto eventualitu zkombinujeme s absencí kontroly v registru dlužníků. Je možné si kvůli vysoké míře rizika půjčit řádově desítky či nižší stovky tisíc. Budete-li chtít půjčit větší částku, pak je nutné nabídnout ústavu záruku například v podobě ručení nemovitostí v ČR, automobilem či investičním zlatem.

Půjčky bez registru pro cizince – Sjednání online, peníze do několika dní.

Výhodou tohoto druhu půjčky je její rychlé vyřízení, obvykle do několika dní máte peníze na účtu.  Nejjednodušším způsobem vyřízení je sjednání online nebo přes telefon. Půjčka bez registru a potvrzení příjmů je skvělou příležitostí pro cizince, jak získat peníze rychle a bez vyčerpávajícího papírování a vysvětlování.

By admin