Proč si vybrat nebankovní půjčku? Nebankovní půjčky zaznamenávají v současné době obrovský rozmach. Nejenže je díky nim možno rychle vyřešit finanční potíže, ale navíc je jejich vyřízení maximálně usnadněno. Můžete tak dostat peníze do ruky i na účet a to často doslova do pár hodin. Vše navíc zpravidla zvládnete obsloužit z pohodlí domova.

Jak to funguje

Pořízení nebankovní půjčky je velmi snadné. Stačí když vyplníte online formulář na internetu (případně odešlete SMS u takzvaných mikropůjček). V dotazníku si zvolíte výši částky, kterou chcete půjčit a dobu splácení. Většinou stačí již jen zadat informace o věku, případně údaje o bydlišti. Během několika minut, maximálně hodin, vás kontaktuje obchodní manažer na telefonním čísle, který uvedete do formuláře. S ním již jen domluvíte nutné detaily a především si sjednáte čas a místo schůzky, která je nutná k podpisu smlouvy. Schůzka může proběhnout i u vás doma, pokud budete chtít. Společnosti poskytující nebankovní půjčky disponují rozlehlou sítí obchodníků, takže vždy vám bude volat ten, který je schopen se k vám dostavit na setkání co nejdříve.

Proč si vybrat nebankovní půjčku? – Maximální rychlost

U nebankovních půjček je dosaženo maximální rychlosti schvalování, protože není potřeba zbytečného papírování, ani návštěva banky. Většina nebankovních subjektů navíc nebude chtít ručitele, ani dokazování výše příjmu. Přitom nabízí spoustu benefitů, které nabízí běžné bankovní domy. Mezi nadstandardními službami tak můžete najít možnost odložení splátek, možnost předčasného splacení půjčky, nebo dokonce vrácení celé částky v případě, že si půjčku rozmyslíte. Stejně tak dostanete u některých společností možnost prodloužení splátkového období, pokud nestihnete zaplatit včas.

První v cíli

Obchodní manažer může vzít na schůzku rovnou hotovost pokud se tak domluvíte. V tom případě budete mít peníze již několik hodin od vyplnění formuláře. Pokud vyžadujete peníze na účet, budete čekat několik dní, zpravidla se uvádí doba maximálně do tří týdnů. Nebankovní půjčka tak vítězí na plné čáře nad klasickými půjčkami bank, především co se rychlosti a minimalizování byrokratických pochodů týče. Pokud potřebujete urychleně hotovost na cokoliv (nebankovní subjekty se neptají na co chcete půjčit), potřebujete peníze do výplaty, nebo máte nečekané výdaje, které je nutno urychleně zaplatit, neváhejte a vyplňte si online formulář.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *