Nebankovní hypotéka, máte se v plánu osamostatnit se a založit rodinu ve svém? Chcete mít konečně své soukromí a nemáte dostatečně vysoký příjem na to, abyste dosáhli na bankovní hypotéku? Pokud ano, jistě se obraťte na nebankovní instituci, která tento úkol hravě vyřeší za vás. Váš sen na nové bydlení tak nemusí být pouhým snem.

Proč nebankovní hypotéku?

Nebankovní hypotéka představuje snadný způsob, jakým získat možnost vlastního bydlení. Bankovní instituce mají totiž velmi precizní metr na měření bonity jednotlivých klientů, kteří si přejí hypoteční úvěr sjednat. Pokud si například do hypoteční kalkulačky bankovní instituce zadáte vaše specifické požadavky, nutné pro získání úvěru, můžete zjistit to, že na danou hypotéku nemáte se svým měsíčním příjmem šanci dosáhnout. Pro banku je výběr solventního klienta velmi podstatný.

V mnoha případech se tak klienti, jejichž měsíční příjem neodpovídal požadavkům banky, setkávali se zamítnutím žádosti o hypoteční úvěr. V tomto případě je tedy volba nebankovní hypotéky více než jasná. Na nebankovní hypotéku totiž dosáhne naprosto každý. Dalším plusem nebankovní hypotéky je to, že žadatel nemusí prokazovat výši svého měsíčního příjmu a ani nemusí čelit otázkám, které se týkají jeho pravidelných měsíčních výdajů domácnosti. Žadatele dokonce nečeká ani lustrování osoby v registru dlužníků, do kterého se klienty mnohdy dostávají i velmi nevinným způsobem, kterým může být například pozdní zaplacení faktury za plyn, vodu, elektřinu či mobilní služby.

Nebankovní hypotéka vám umožní bydlet

Nechcete platit nesmyslné částky za nájem v bytě, který svou rozlohou ani lokalitou neodpovídá danému nájemnému? Chcete mít vlastní soukromí a především klid? Máte v plánu založit rodinu a být jednoduše ve svém? Pokud ano, obraťte se na specialisty, kteří se pohybují v nebankovní sféře. Tito lidé vám sestaví splátkový kalendář i vás pojistí na případ neschopnosti splácet. To znamená, že pokud se dostanete do finanční tísně, bude se vám instituce snažit vyjít, co nejvíce vstříc.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *