Malá půjčka do výplaty bez registru. Asi se všichni shodneme na tom, že nemáme-li v domácím rozpočtu vytvořenou dostatečnou rezervu. Bývá poslední týden před výplatou (a leckdy i 14 dní) hodně krušný. Co se nemusí zaplatit ihned, odkládá se na potom. Rozuměj, až přijdou další peníze, každý mimořádný nečekaný výdaj je pokládán za malou katastrofu. Jak takový problém vyřešit a přitom dál bydlet i jíst? Přesně od toho jsou tu půjčky do výplaty.

Bez registru, mnohdy i bez příjmů

Jedná se o speciální kategorii malé nebankovní půjčky, které řeší situace, kdy je nutno zaplatit nečekaně částku. Kterou si zkrátka a dobře nemůžete dovolit. Ať již se jedná o nezvykle vysoký telefonní účet, vyúčtování za vodu nebo elektřinu, drahé léky či potravinové doplňky, oblečení nebo sportovní vybavení, nový telefon, počítač, pračku, cokoliv si právě vzpomenete. Nikdo se na nic neptá, jedinou podmínkou je, že vrátíte peníze včas a s domluveným navýšením. Poskytovatelé veskrze nenahlížejí do registru dlužníků, nepátrají po vašich příjmech – kdyby to dělali, trvalo by jim prověření klienta tak dlouho, že by už mezitím půjčku nepotřeboval…

Malá půjčka do výplaty bez registru – Jak se splácí

Společným znakem malé půjčky do výplaty bez registru je jejich poměrně krátká doba splatnosti, která se obvykle pohybuje mezi dvěma až čtyřmi týdny. Málokterý poskytovatel umožňuje klientům vytvoření splátkového kalendář. Po uplynutí dohodnuté doby musíte buďto zaplatit nebo zažádat o prodloužení půjčky, což však rozhodně není zadarmo. Mnohé společnosti dokonce stanovily poplatek za tuto službu tak vysoký, že klientovi může být naprosto jedno, jestli se na prodloužení půjčky dohodne nebo uhradí pokutu za opožděnou platbu. Serióznější poskytovatelé slušné klienty, kteří komunikují, alespoň minimálně zvýhodňují. Pozor si dejte také na to, že o prodloužení půjčky je vždy potřeba požádat dříve, než uběhne dohodnutá doba splatnosti. Poté již tuto možnost nabízí v Česku jen jediná nebankovní společnost.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *