Inzerce půjček bez poplatků je tu pro vás. Chtěli byste levnou půjčku, nejlépe bez poplatků? A myslíte si, že takový druh půjčky neexistuje? Pak navštivte některé inzerce. Půjčka bez poplatků neznamená, že nebudete platit úrok. V takovém případě by poskytovatel na půjčce nevydělal a její poskytnutí by se mu nevyplatilo. Půjčky s nízkým úrokem a bez poplatků je však možno najít právě v nabídce inzerce půjček bez poplatků. Nejsou zde velké rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami, takže možnosti výběru jsou velké.

Minimum poplatků činí půjčky atraktivnějšími

Inzerce finančních roduktů vám poskytne informaci o tom, že většina poskytovatelů se snaží poplatky snížit na minimum. Důvodem je zvýšit přitažlivost těchto půjček a nabídnout lepší podmínky než konkurence. Zjistíte, že u některých půjček se platí poplatek, jinde zase úrok – a i ten může být značně vysoký. Úrok bývá nabízen buď fixní, nebo variabilní – ten se se splácenou částkou snižuje. Inzerce půjček bez poplatků hovoří i o levných půjčkách, zde si však dávejte pozor na dobu splácení. Pokud bude doba splácení dlouhá, bude půjčka i přes nízký úrok drahá. Je tedy třeba počítat a zvážit, zda je půjčka tak výhodná, jak se na první pohled mohlo zdát.

Pozor na skryté poplatky

V inzerci půjček bez poplatků nezjistíte, zda se nějaký poplatek v půjčce neskrývá. To poznáte až ze smlouvy o půjčce. Zde jsou popsány veškeré náklady, které musíte v rámci půjčky uhradit. Zde je nejdůležitějším údajem RPSN – roční procentní sazba nákladů. Ta zahrnuje všechny náklady související s půjčkou, tedy i poplatky, o kterých se v inzerci nemluvilo.

Rozdíl mezi úrokem a RPSN odhalí všechny skryté poplatky. Pokud je půjčka opravdu bez poplatku, měl by být rozdíl minimální.

Inzerce půjček bez poplatků – Nikdy neplaťte dopředu

Poplatek, který vám dává jasný signál o nespolehlivosti půjčky, je platba předem. Na takovou možnost nikdy nepřistupujte, i když inzerce půjček bez poplatku říká, že jiný poplatek už nebudete muset hradit. Zaplatíte, a přesto pak půjčku nemusíte dostat. Sjednání a schválení půjčky by mělo být bez poplatku nebo by tento poplatek měl být stržen z vypůjčené částky. I sankce za pozdní splátky mohou být poplatkem, může se jednat o velmi vysoké částky. Inzerce půjček bez poplatku většinou nebývá tak podrobná, tyto informace zjistíte na webu poskytovatele nebo přímo ve smlouvě o půjčce.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *