Půjčka bez registru ihned jiné řešení. V souvislosti s poplatky, které jsme již zmiňovali, můžeme ještě říct, že některé nebankovní instituce požadují sice vyšší poplatky, ale jen jednorázové. Kompenzací vysokých vstupních poplatků je ale neplacení žádných úroků z poskytované částky. Půjčka bez registru tak může být svým způsobem výhodná pro ty, kteří chtějí mít platbu poplatků jednorázově za sebou. Stačí zaplatit poplatek, který se odvíjí d výše úvěru a dále splácet jen půjčenou částku bez jakékoli úrokové sazby. Splatnost půjček bez registru se pohybuje obvykle mezi třemi a pěti lety. Na co bychom si ale měli dát pozor, jsou podmínky ve smlouvě zejména penalizace za případné nesplacení závazku v požadovaném čase.

Půjčka bez registru – účel

Na rozdíl od některých jiných typů úvěrů půjčka bez registru je umožňuje využití půjčených peněz k libovolnému účelu. Obdobných produktem je například americká hypotéka, která je poskytována na vyšší obnosy a vyžaduje ručení nemovitostí. Protikladem k těmto úvěrům může být například běžná hypotéka, kde zcela jasně vymezeno, k čemu může být úvěr použit. Tedy jen k financování bydlení – rekonstrukcím, nákupu bytu či domu nebo stavbě domu nebo chaty.

Půjčka bez registru ihned jiné řešení – závěr

Jestliže se ocitneme v situaci, kdy nám docházejí finance, ale kvůli starším prohřeškům máme záznam v registru dlužníků, a žádná banka nám půjčku neposkytne, je naší nadějí půjčka bez registru ihned. Už sám název nám napoví, že u ní jsou naše prohřešky zapomenuty. Někteří poskytovatelé nebankovní půjčky bez registru do registru dlužníků sice nahlížení. Ale negativní záznamy nepoužívají pro rozhodování o poskytnutí či neposkytnutí půjčky. Jiní poskytovatelé do registru nenahlížejí vůbec. U nižších částek není potřeba ani ručitel, mnohdy ani potvrzení o výši příjmů. Nic tak nestojí v cestě získání úvěru.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *