Buřinka a její charakteristika. Hledáte kvalitní a známé stavební spoření? Pak máte hned několik možností. Na trhu se nachází spousta zajímavých produktů, které díky svým vlastnostem dokážou v každém případě zaujmout. Jedním z nich je zcela určitě stavební spoření s buřinkou. Slyšel o něm již prakticky každý, a tak není od věci zmínit některé charakteristiky, jimiž se vyznačuje. Česká spořitelna je v každém případě jedna z nejznámějších finančních institucí a tento její produkt stojí za to využít.

Aktuální výše státní podpory

U stavebního spoření zajímá každého potenciálního spořitele zejména výše státní podpory. Ta je momentálně v podstatě u všech stavebních pojistek stejná. Stanovena je na 10 % z celkové cílové částky. Jestliže tedy naspoříte za rok 20 000 korun, dopracujete se k solidní státní podpoře ve výši 2 000 korun. Jde v podstatě o nejvyšší možnou částku, kterou můžete v ročním intervalu ze stavebního spoření získat. I proto se rozhodně stále stavební spoření vyplatí.

Buřinka – Na více smluv se úroky nevztahují

Je velmi lákavé čerpat státní podporu z několika smluv stavebního spoření. Ty ale musí mít jedno společné pojítko spočívající v tom, že budou psány na jiné osoby. V každém případě nemůžete počítat s tím, že byste mohli čerpat hned několik státních podpor na své jméno. Ano, smluv o stavebním spoření můžete mít klidně i několik, nicméně podporu od státu budete čerpat pouze z jedné jediné!

Přehled je zapotřebí

Nesmírně důležitou roli hraje u Buřinky přehled konkrétního člověka, jenž spoří. V každém momentu byste měli přesně vědět, jak na tom v průběhu spoření budete z hlediska nastřádaných finančních prostředků. Většinou není problém přímo na webu stavební spořitelny všechno zjistit. U Buřinky je tomu nejinak. Navíc obdržíte v pravidelných intervalech výpisy z účtu, které vás také o dění na něm informují.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *