Tesco půjčka nabízí hotovost za solidních podmínek

SMS půjčka před výplatou
Spread the love

Tesco půjčka nabízí hotovost za solidních podmínek

Chodíte pravidelně nakupovat do některého ze supermarketů nebo hypermarketů společnosti Tesco? Pokud ano, pak s největší pravděpodobností velmi dobře víte o tom, že nadnárodní řetězec se v poslední době hodně chlubí svými finančními službami. Není se čemu divit, jelikož Tesco půjčka už nedílně patří mezi nejznámější nebankovní úvěry. Zaštítěna je opravdu známým obchodním řetězcem s dlouholetou tradicí. Získat peníze lze jak přímo online tak i ve finančních stáncích společnosti Tesco. Podívejme se tedy na podrobnosti týkající se Tesco půjčky podrobněji.

Základní charakteristika Tesco půjčky

V první řadě je zapotřebí soustředit se na základní informace, které dokážou Tesco půjčku dokonale vystihnout. V první řadě musíme jmenovat její celkovou výši, která je stanovena na 200 000 korun. Minimální potenciální suma k dispozici činí 20 000 korun. Obrovskou výhodou je expresní vyřízení úvěru. Stačit by vám měly pouhé 2 minuty. Za tuto dobu dojde k tomu, že budete vyhodnoceni jako bonitní žadatelé a peníze vám pošlou obratem. Pozoruhodná je i doba splácení vyznačující se maximální flexibilitou. Stanovena je od 12 do 84 měsíců. Úroková sazba začíná na 11,83 %.

Hlavní výhody Tesco půjčky

Jednou z hlavních předností této půjčky je absence jakýchkoli zbytečných poplatků, s nimiž jsou bohužel mnohé jiné půjčky zcela běžně spjaté. Nebudete potřebovat ani žádného ručitele a v neposlední řadě nelze zapomenout i na předčasné splacení, jež není nijak zpoplatněno. To také není samozřejmostí. Spousta finančních institucí si i za tuto zdánlivě banální službu inkasuje velké finanční sumy.

Nač lze Tesco půjčku využít?

Jednoduše na cokoli dle vaší libosti. Jde o zcela neúčelovou půjčku. Nejčastěji ji lidé využívají na pokrytí náhlých výdajů v domácnosti. Výhodné je ale také zaplacení předchozích dluhů nebo nákup přímo v supermarketu Tesca či jinde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Půjčky pro každého

Nabídky od více poskytovatelů